Wydarzenia

Znajdź wydarzenie

Automotive industry transformation – Are you ready?

21.11.2023
Już 21.11.2023 o godz. 10:00 odbędzie się darmowy webinar, który będzie doskonałą okazją do poznania zalet z wdrożenia specjalistycznych narzędzi IT w swojej firmie. 🙌🏻 Mariusz Siwek, David Zeman, Dr. Henning Dransfed oraz Paulo Cortes Rosa z Merino Consulting Services BV poruszą najważniejsze kwestie związane z wyzwaniami, jakie stawia cyfrowa transformacja przed firmami z branży automotive. Dowiesz się również o możliwościach, jakie płyną z korzystania z Infor CloudSuite. 📊

Efektywność spotyka innowację / O cyfrowej produkcji bez papieru

2.03.2023, godz. 10:00-11:00
Coraz częstsze zakłócenia łańcuchów dostaw – spowodowane rosnącą inflacją, globalnym zatłoczeniem portów czy też wojną w Ukrainie – stanowią ogromne wyzwanie, z którym przedsiębiorcy muszą się obecnie mierzyć. W związku z tym branża produkcyjna przyspiesza wdrażanie rozwiązań cyfrowych, aby móc efektywnie zarządzać procesami bez względu na pojawiające się problemy na rynku.

Porozmawiajmy o nowoczesnym HR w ERP

Ponieważ rynek oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) stale się rozwija i ewoluuje. Proces oceny i wyboru rozwiązania również się rozwija. Przy tak wielu różnych rozwiązaniach dla różnych branż, wielkości firmy i przypadków użycia może być trudne.

Warszawskie FORUM DYREKTOR FINANSOWY

6 -7 października 2022, Warszawa
Warszawskie FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023 to spotkanie profesjonalistów z dziedziny zarządzania finansami w różnorodnych branżach w Polsce. Wydarzenie służy jako platforma do dyskusji nt. wyzwań biznesowej codzienności.

ABAS targi METAL

20-22 Września w Kielcach
Już niebawem, bo 20-22 września 2022 r. rozpoczną się XXIV Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, które będą wyjątkową okazją by spotkać się z ekspertami abas Business Solutions Poland. Zapraszamy na wydarzenie do Kieleckiego Ośrodka Wystawienniczego.

SAP NOW

11-12 Października w Sopocie
Czarne łabędzie”, takie jak pandemia, blokada kanału sueskiego czy też wojna, to wyzwanie dla biznesu. Czy da się przygotować na nieoczekiwane? Tegoroczna edycja SAP NOW odbędzie się pod znakiem zdobywania szczytów – tych górskich i tych związanych z innowacjami w biznesie. Wszystko aby odpowiednio przygotować firmy na niespodziewane sytuacje.

IFS Unleashed: Świat technologii na wyciągnięcie ręki.

10-14 pażdziernika 2022, w Miami (USA)
IFS Unleashed to miejsce, które jednoczy przedsiębiorstwa i ekspertów z całego świata, jest świętem innowacyjności oraz globalnego ekosystemu IFS. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania oraz ich możliwości, zaś eksperci będą starać się zainspirować gości wyjątkowymi przykładami rozwoju firm dzięki wykorzystaniu technologii IFS.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

  • {{{ review.rating_post_title }}}
    {{{ review.rating_title }}}

    {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

    Pokaż

Aktualne tematy na forum

PIT- 11

Ostatnie komentarze

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz