Zostań naszym Partnerem!

Jesteśmy portalem, na którym nie znajdziesz reklam poszczególnych systemów. Nie znajdziesz też artykułów sponsorowanych. My stawiamy na merytorykę. Ale to nie oznacza, że nie możesz z nami zacząć współpracować.

Dlatego, jeżeli jesteś producentem lub dostawcą systemu ERP lub oprogramowania e-commerce odezwij się a przedstawimy Ci ofertę. Ofertę, która bardzo miło Cię zaskoczy. Oczywiście pozytywnie.

Wystarczy, że napiszesz na kontakt@myerp.pl a my odzezwiemy się do Ciebie!

Co oferujemy?

  • Wpis do zakładki systemy
  • Stworzenie wizytówki oraz profilu na portalu myERP
  • Wspólne podcasty i nagrania
  • Rekomendacje waszych rozwiązan i pomoc w wyborze systemu

I wiele wiele innych rzeczy o których porozmawiamy na spotkaniu 🙂

 

Nasza Misja

Pełnienie roli najbardziej zaufanego niezależnego partnera konsultingowego w zakresie transformacji biznesowej  w Polsce.

Nasza Wizja

Umożliwienie organizacjom realizacji ich własnej wizji strategicznej podczas pełnej transformacji.

Nasze Wartości

Ludzie, innowacyjność, zorientowanie
na klienta i uczciwość.

Dlaczego warto zostać Partnerem portalu?

Jesteś niezależni

Portal myERP  jest niezależnym portalem internetowy. Dlatego naszą misją jest dostarczenie jak największej i merytorycznej ilości wiedzy o systemach ERP i e-commerce przedsiębiorstwom w Polsce. I choć każdy z Was jest inny, to my wszystkich traktujemy tak samo – choć nie ukrywamy, że zawsze podchodzimy indywidualnie. U nas każdy producent i dostawca systemu ma okazję zaprezentować swój produkt na na naszym portalu nie poprzez reklamy czy wyskakujące pop-up`y, ale poprzez merytoryczną wiedzę, którą mogą się podzielic z naszymi czytelnikami.

Obszerna baza wiedzy

Staramy się dostarczyć jak największą dawkę branżowej wiedzy w zjadliwej formie dla końcowego odbiorcy. Warto zauważyć, że przemysł 4.0 oraz cyfryzacja to pojęcia w dalszym ciągu niezrozumiałe dla przedsiębiorców. Pomóż nam dostarczać informacje o jak najlepszej jakości. Choć mamy się już czym pochwalić, to cały czas się rozwijamy, bo intensywanie zbieramy informacje od naszych czytelników. Dlatego powstała „Encyklopedia dostawców systemów ERP„, przegląd wszystkich systemów dostępnych w Polsce, baza wiedzy, w której znajdziesz artykuły, słownik pojęć i przydatne raporty rynkowe, ale też oferty pracy i wiele innych. Tylko korzystać!

Pomagamy

Nasi czytelnicy bardzo często korzystają z naszeho „Kalkulatora systemów”, który pomaga na pierwszym etapie podczas wyboru systemu ERP. Dzięki niemu dostaniesz informacje jakie systemy są dla Ciebie i jakie powinnaś/piwnieneś barć pod uwagę w pierwszej kolejności. A jeśli pomimo tego nie wiesz jaki system wybrać, to eksperci z myERP.pl chętnie podpowiedzą i doradzą, który z nich jest rzeczwiście dla Ciebie, bo jesteśmy niezależni.

Rosnąca liczba odbiorców

Jesteśmy na rynku zaledwie od ponad roku i z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że grono naszych czyteników i Partnerów z miesiąca na miesiąc się zwiększa. To tyko potwierdza, że portal cieszy się coraz większą popularnością, a to co najbardziej cieszy to, to że czytelnicy do nas wracają.

Rrozpoznawalność na rynku

Rosnąca liczba firm, z które do nas dołączają i stają się naszym Partnerami, a także coraz większa ilość firm, którym pomagamy w wyborze dostawcy oraz systemu, świadczy o co raz to większej rozpoznawalności portalu. Z nami po prostu warto współpracować!

Jesteśmy w social mediach

Teraz nie ma firmy, która nie pokazuje się w social mediach. Jesteśmy również i my. Możesz nas spotkać na FB, na LI, Twitterze a nawet na Instagramie. Codziennie publikujemy wiele cennych i merytorycznych treści, dzięki czemu nasi Partnerzy są coraz bardziej rozpoznawalni.

Erpeusz

Stworzyliśmy brand hero Erpeusza, który codziennie w bardzo przystępny sposób edukuje również społeczność na Instagramie. Nasz rysunkowy Erpeusz edukuje nie tylko z wiedzy o systemach ERP, e-commerce, cyfrowej transformacji, przemyśle 4.0, ale też z wiedzy ogólnej, bo przecież nie wszyscy wiedzą co to jest CRM, BI, AI i wiele innych. Nasi Partnerzy bardzo polubili Erpeusza. Zresztą sprawdź!

Napisz do nas!

2 + 14 =