ABAS targi METAL

20-22 Września w Kielcach
ABAS targi METAL
Już niebawem, bo 20-22 września 2022 r. rozpoczną się XXIV Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, które będą wyjątkową okazją by spotkać się z ekspertami abas Business Solutions Poland. Zapraszamy na wydarzenie do Kieleckiego Ośrodka Wystawienniczego.

Jedyna taka okazja…

by poznać nas bliżej! Właśnie podczas tych targów zaprezentujemy najnowsze rozwiązanie, nagrodzone Symbolem Innowacyjności, z którego z powodzeniem korzystają firmy produkcyjne usprawniając kluczowe procesy i poprawiając rentowność produkcji.

1 event, 2 odsłony, mnóstwo możliwości

Targi Metal od lat stanowią okazję do zapoznania się z szeroką gamą produktów dla firm produkcyjnych. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, dzięki którym klienci poprawili wydajność produkcji, zyskali kontrolę nad kosztami i zwiększyli rentowność. Podczas tegorocznej, wrześniowej edycji Targów Metal chcemy to zaprezentować w 2 odsłonach:

  1. Podczas konferencji, która odbędzie się 21 września o 11:00 w Speech Arena E-4, opowiemy o tym jak w praktyce wygląda cyfryzacja w firmach produkcyjnych i jak zoptymalizować kluczowe procesy biznesowe. Ponadto nasz Gość Specjalny Pan Wojciech Kwilosz, Dyrektor Produkcji w Odlewnie Polskie S.A. opowie o wyzwaniach w obszarze produkcji, celach biznesowych wdrożenia nowego systemu abas ERP, automatyzacji i sposobie na utrzymanie kontroli nad kluczowymi wskaźnikami. Zapraszamy!
  2. Podczas indywidualnych konsultacji z ekspertem. Na naszym stoisku nr E-79 od wtorku do czwartku wykwalifikowani konsultanci z wieloletnim doświadczeniem, będą podpowiadać jak można usprawnić najważniejsze procesy w firmie. Przyjdź i zobacz na żywo jak działa abas ERP, jakie są możliwości indywidualizacji i poznaj najważniejsze elementy w poszczególnych obszarach funkcjonalnych, które usprawnią Twoje procesy produkcyjne i poprawią rentowność
Organizator wydarzenia:
1000
Katowice
Automotive Elektronika Medyczna Metalurgiczna Produkcyjna Tworzywa sztuczne
abas ERP dla produkcji to nowoczesne oprogramowanie posiadające zwinne i elastyczne komponenty, z pomocą których możesz optymalizować swoje codzienne procesy biznesowe...

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

  • {{{ review.rating_post_title }}}
    {{{ review.rating_title }}}

    {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

    Pokaż

Aktualne tematy na forum

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz