AssecoBS na targach eHandlu w Warszawie

06.04.2023 Warszawa
targi ehandlu 1200x350
Będziemy mieli szansę spotkać się na jednym z największych wydarzeń skierowanych do branży e-Commerce. Zapraszamy na nasze stoisko i prezentację na Targach eHandlu, które odbędą się w EXPO XXI w Warszawie.

Kiedy firma działająca w handlu internetowym ugruntuje już swoją pozycję na rynku i w planach ma wizję dalszego rozwoju, może się okazać, że utrzymanie sprawnego magazynu i wszystkich procesów związanych ze sprzedażą online staje się coraz trudniejsze, a wręcz niemożliwe.

Dodatkowo, jeżeli pracuje na systemie lub kilku systemach, które przestają być wystarczające czy zaczynają być awaryjne, szuka nowego rozwiązania. Takiego, które zmniejszy koszty prowadzenia biznesu i dostarczy klientowi doświadczenie, które wyróżni go na tle konkurencji.

Oba te wyzwania można rozegrać jednym ruchem. Tym rozwiązaniem jest automatyzacja procesów magazynowo sprzedażowych, którą zapewni Softlab ERP

Na ten temat przygotowaliśmy ciekawą prelekcję: Jak skutecznie obsłużyć rosnącą sprzedaż e-commerce bez zwiększania zatrudnienia? Lider wśród ERP’ów i WMS’ów dla dużych firm, automatyzuje procesy magazynowe i sprzedażowe dla branży e-commerce, którą na Targach eHandlu wygłosi Jacek Lisowski, Dyrektor Sprzedaży i Wdrożeń ERP w firmie Asseco Business Solutions. Zapraszamy również na nasze stoisko A1.1.

Organizator wydarzenia:
1000
Lublin
Automotive Biura rachunkowe eCommerce Meblarska Metalurgiczna Produkcyjna Spożywcza FMCG Transportowa
Asseco Business Solutions to jeden z czołowych dostawców systemów ERP w Polsce. Firma powstała z połączenia spółek zajmujących się rozwiązaniami IT dla przedsiębiorstw i może poszczycić się 30 latami doświadczenia.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

  • {{{ review.rating_post_title }}}
    {{{ review.rating_title }}}

    {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

    Pokaż

Aktualne tematy na forum

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz