Banner Kalkulator

Kalkulator ERP - poznaj właściwy system dla Twojego biznesu

Jednym z ważniejszych aspektów podczas wyboru swojego systemu ERPktóry zdecydowanie powinieneś/aś przeprowadzić na samym początku, jest zebranie wymagań, oczekiwań użytkowników, spisanie założeń oraz opisanie zachodzących w firmie procesów. Oczywiście nie robisz tego sam/a. Te działania wykonywane są przez Twojego przeszłego partnera wdrożeniowego.

Eksperci z portalu myERP.pl pomogą Ci w tym pierwszym, wbrew pozorom, bardzo trudnym wyborze systemu dla Twojej organizacji, niezależnie od wielkości Twojej firmy. Dlatego stworzyliśmy poniższy KALKULATOR SYSTEMU ERP, który nie tylko pomoże Ci w wyborze Twojego przyszłego partnera wdrożeniowego, którego zaprosisz do kolejnego etapu, ale także pomoże Ci wybrać taki system, który będzie dopasowany do Twojego biznesu.

Znajdź właściwy system ERP
Dowiedz się, które systemy ERP najlepiej pasują do Twojej firmy

  Krok 1 z 3

  Prosimy o wybranie głównej branży działalności przedsiębiorstwa

  Krok 2 z 3

  Wypełnij powyższe pole jeśli masz wybrany dla siebie system.
  Więcej o systemach na stronie: https://myerp.pl/systemy

  Krok 3 z 3  Administratorem Państwa danych osobowych jest Marek Mac, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „myERP MAREK MAC” z siedzibą w Skórzewie (60-185), z adresem przy ul. Grafitowej 32/7, posiadający numer NIP: 8512923634 (dalej jako „Administrator”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji, zawarcia i realizacji umowy współpracy, w związku z ciążącymi na Administratorze obowiązkami prawnymi, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego, celach satystycznych i analitycznych oraz ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, w tym żądania kopii danych, sprostowania nieprawidłowych danych oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody – na zasadach określonych w RODO. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Nie jesteśmy związani z żadnym dostawcą systemu ERPSerwis myERP.pl to niezależne miejsce w sieci będące łącznikiem pomiędzy podmiotami poszukującymi właściwego systemu ERP dla swojej organizacji, a dostawcami i firmami wdrożeniowymi systemy ERP. Zawsze kierujemy się dobrem Twojej firmy, bo zależy nam na Twojej satysfakcji. Z nami masz pewność, że przedstawione propozycje pozwolą Ci ostatecznie wybrać system, który spełni Twoje biznesowe oczekiwania.

  Jeśli nie chcesz wypełniać poniższego formularza, napisz do nas – na nasz e-mail lub zadzwoń + 48 691 338 262.
  Wspólnie przejdziemy przez proces wyboru systemu ERP.