Banner Kalkulator

Znajdź właściwy system dla swojego przedsiębiorstwa

Jednym z ważniejszych aspektów podczas wyboru swojego systemu ERP, WMS, czy eCommerce, który zdecydowanie powinieneś/aś przeprowadzić na samym początku, jest zebranie wymagań, oczekiwań użytkowników, spisanie założeń oraz opisanie zachodzących w firmie procesów. Oczywiście nie robisz tego sam/a. Te działania wykonywane są przez Twojego przeszłego partnera wdrożeniowego.

Pomożemy  Ci w tym pierwszym, wbrew pozorom, bardzo trudnym wyborze systemu dla Twojej organizacji, niezależnie od wielkości Twojej firmy. Dlatego stworzyliśmy poniższy KONFIGURATOR, który ma na celu, skontaktowania Cię z ponad 40 partnerami portalu poprzez jeden formularz.

To TY decydujesz kto powinien się do Ciebie odezwać.

Jak to działa?

Po wypełnieniu formularza, kontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia propozycji 3 rozwiązań, doprecyzowujemy braki i jeśli wyrazisz zgodę, twoje dane zostaną przekazane do 3 partnerów portalu myERP.pl. Po wypełnieniu formularza dostaniesz również na skrzynkę ebooka „Przewodnik po cyfrowej transformacji” jest to idealna lektura na czas oczekiwania kontaktu od Partnerów portalu myERP.

Lub jeśli chcesz poznać ofertę od wszystkich dostawców, możemy twoje zapytanie rozesłać bezpośrednio do partnerów portalu myERP.pl

Znajdź właściwy system
Skontaktuj się z ponad 40 dostawcami jednym formularzem

  Krok 1 z 3

  Prosimy o wybranie głównej branży działalności przedsiębiorstwa

  Nie bój się podać obrotu, dostawca i tak może sprawdzić obrót twojej firmy w KRS

  [cf7mls_step cf7mls_step-1 "Dalej" ""]

  Krok 2 z 3  W tych miesiącach prawdopodobnie będzie najmniejsze zaangażowanie z Twojej firmy w projekt

  Pamiętaj, że dobrą praktyką jest uwzględnić 30% więcej niż zakładasz

  [cf7mls_step cf7mls_step-2 "Wstecz" "Dalej" "Step 2"]

  Krok 3 z 3  Administratorem Państwa danych osobowych jest Marek Mac, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „myERP MAREK MAC” z siedzibą w Skórzewie (60-185), z adresem przy ul. Grafitowej 32/7, posiadający numer NIP: 8512923634 (dalej jako „Administrator”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji, zawarcia i realizacji umowy współpracy, w związku z ciążącymi na Administratorze obowiązkami prawnymi, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego, celach satystycznych i analitycznych oraz ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, w tym żądania kopii danych, sprostowania nieprawidłowych danych oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody – na zasadach określonych w RODO. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności

  [cf7mls_step cf7mls_step-3 "Wstecz" "Step 3"]

  Serwis myERP.pl to niezależne miejsce w sieci będące łącznikiem pomiędzy podmiotami poszukującymi właściwego systemu dla swojej organizacji, a dostawcami i firmami wdrożeniowymi systemy. Zawsze kierujemy się dobrem Twojej firmy, bo zależy nam na Twojej satysfakcji. Z nami masz pewność, że przedstawione propozycje pozwolą Ci ostatecznie wybrać system, który spełni Twoje biznesowe oczekiwania.

  Jeśli nie chcesz wypełniać poniższego formularza, napisz do nas – na nasz e-mail lub zadzwoń + 48 691 338 262.
  Wspólnie przejdziemy przez proces wyboru systemu dla twojego przedsiębiorstwa.