Materiał jeszcze bardziej kompletny, merytoryczny, uczący i nasuwający refleksje. Są to określenia, które przychodzą na myśl każdemu, kto miał okazję zapoznać się z treścią raportu za 2023 rok.

Raport systemów ERP – edycja 2024, jest to rezultat starannej współpracy z ponad 30 firmami i ponad 160 użytkowników, codziennie korzystających z rozwiązań cyfrowych dla przedsiębiorstw. Został stworzony głównie dla przedsiębiorców, którzy pragną iść z duchem czasu i podnieść efektywność swoich firm.

Raport nie ogranicza się tylko do faktów czy perspektywicznego opisu branży cyfryzacji, ale oferuje także porady i wartościowe wskazówki. Dotyczą one m.in. wyboru oprogramowania, procesu wdrażania oraz pytań, które nurtują większość współczesnych przedsiębiorców.

Tegoroczną edycję wzbogaca 25 komentarzy kluczowych ekspertów z branży, którzy odnieśli się do zgromadzonych przez nas danych. Dzielą się swoimi spostrzeżeniami, wartościowymi wskazówkami oraz praktyczną wiedzą zdobytą w trakcie realizacji wdrożeń.

Nowy raport to prawdziwe kompendium wiedzy – oparte na doświadczeniu i skrupulatnie przeprowadzonych badaniach.

Do każdej kopii raportu dołączamy także nasz e-book pt. „Przewodnik po cyfrowej transformacji 2023″. To ogromna dawka wiedzy, stworzona z myślą o przedsiębiorcach z sektora MŚP, którzy chcą zrozumieć i wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii w swojej działalności. Dzięki naszej publikacji, bez względu na stopień Twojej wiedzy czy doświadczenia, poznasz wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań takich jak: ERP, WMS, MES, CRM czy e-commerce.

Na początku skupiliśmy się na definicji i zastosowaniu kluczowych technologii lub rozwiązań, które napędzają cyfrową transformację. Następnie omówiliśmy planowanie cyfrowej transformacji – od wyboru oprogramowania po jego implementację i wsparcie powdrożeniowe. Jest to kluczowy etap każdego projektu, dlatego poświęciliśmy mu znaczną przestrzeń, przedstawiając kroki niezbędne do efektywnego wdrożenia nowych technologii.

Nie zapomnieliśmy o mikroprzedsiębiorstwach, które nie dysponują jeszcze dużym budżetem, ale chciałyby zainwestować w swoje pierwsze zaawansowane narzędzia. Na zakończenie, w rozdziale „Porady i wskazówki”, dzielimy się praktycznymi radami dla przedsiębiorców stojących przed pierwszą implementacją lub chcących lepiej wykorzystać potencjał posiadanych już rozwiązań.

Zapraszamy do BEZPŁATNEGO pobierania!

 

Pełny raport można pobrać pod tym linkiem: https://www.myerp.pl/raport/