Pokochaj e-fakturę od pierwszego wysłania

14.02.2023 o godzinie 12:00
thumbnail_1200x628_ppl
Podczas webinaru będziemy chcieli podkreślić, że zbliżający się obowiązek e-fakturowania nie musi być straszny. KSeF wpisuje się w postępujący obecnie trend cyfryzacji, który jest nam bardzo bliski. 

W 2024 roku obowiązek e-fakturowania w KSeF stanie się faktem, a faktury elektroniczne zastąpią w pełni dotychczasowe faktury papierowe. Zgodnie z najnowszymi informacjami opublikowanymi na początku lutego przez Ministerstwo Finansów – już od lipca 2024 roku przedsiębiorcy działający w Polsce będą musieli obowiązkowo korzystać z Krajowego Systemu e-Faktur. Wbrew pozorom jest to dość ambitny termin wymagający wprowadzenia szeregu zmian w organizacji, dlatego warto się na niego dobrze przygotować.

Naszym zdaniem warto rozpocząć przygotowania jak najwcześniej.

Jak zrobić to dobrze i co warto wiedzieć już teraz – o tym porozmawiamy podczas webinaru z naszym Partnerem Deloitte.

 

KSeF – niekoniecznie go pokochasz, ale można go polubić

Podczas webinaru będziemy chcieli podkreślić, że zbliżający się obowiązek e-fakturowania nie musi być straszny. KSeF wpisuje się w postępujący obecnie trend cyfryzacji, który jest nam bardzo bliski. Pagero Network od ponad 20 lat łączy ze sobą partnerów biznesowych z całego świata, umożliwiając im elektroniczną wymianę różnych dokumentów biznesowych, nie tylko e-faktur.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Serdecznie zapraszamy na webinar – zarejestruj się w formularzu obok.

Organizator wydarzenia:
750
Szwecja
Automotive Biura rachunkowe Budownicza Chemiczna Dystrybucja eCommerce Elektronika Hotelarstwo Meblarska Medyczna Metalurgiczna Produkcyjna Sektor publiczny Spożywcza FMCG Transportowa Tworzywa sztuczne Usługi
Dlatego budujemy największą na świecie otwartą sieć biznesową – Pagero Network, poprzez którą możesz dotrzeć do wszystkich swoich partnerów biznesowych – niezależnie od ich lokalizacji, branży czy systemów

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

  • {{{ review.rating_post_title }}}
    {{{ review.rating_title }}}

    {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

    Pokaż

Aktualne tematy na forum

PIT- 11
Deklaracja VAT UE
Opinie o Dynamics BC

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz