Pokochaj e-fakturę od pierwszego wysłania

Pokochaj-e-fakturę-od-pierwszego-wysłania
Podczas webinaru będziemy chcieli podkreślić, że zbliżający się obowiązek e-fakturowania nie musi być straszny. KSeF wpisuje się w postępujący obecnie trend cyfryzacji, który jest nam bardzo bliski. 

W 2024 roku obowiązek e-fakturowania w KSeF stanie się faktem, a faktury elektroniczne zastąpią w pełni dotychczasowe faktury papierowe. Zgodnie z najnowszymi informacjami opublikowanymi na początku lutego przez Ministerstwo Finansów – już od lipca 2024 roku przedsiębiorcy działający w Polsce będą musieli obowiązkowo korzystać z Krajowego Systemu e-Faktur. Wbrew pozorom jest to dość ambitny termin wymagający wprowadzenia szeregu zmian w organizacji, dlatego warto się na niego dobrze przygotować.

Naszym zdaniem warto rozpocząć przygotowania jak najwcześniej.

Jak zrobić to dobrze i co warto wiedzieć już teraz – o tym porozmawiamy podczas webinaru z naszym Partnerem Deloitte.

 

KSeF – niekoniecznie go pokochasz, ale można go polubić

Podczas webinaru będziemy chcieli podkreślić, że zbliżający się obowiązek e-fakturowania nie musi być straszny. KSeF wpisuje się w postępujący obecnie trend cyfryzacji, który jest nam bardzo bliski. Pagero Network od ponad 20 lat łączy ze sobą partnerów biznesowych z całego świata, umożliwiając im elektroniczną wymianę różnych dokumentów biznesowych, nie tylko e-faktur.

 

Dostęp do webinaru (na Twój adres zostanie wysłany link do nagrania)


  Organizator wydarzenia:
  750
  Szwecja
  Automotive Biura rachunkowe Budownicza Chemiczna Dystrybucja eCommerce Elektronika Hotelarstwo Meblarska Medyczna Metalurgiczna Produkcyjna Sektor publiczny Spożywcza FMCG Transportowa Tworzywa sztuczne Usługi
  Dlatego budujemy największą na świecie otwartą sieć biznesową – Pagero Network, poprzez którą możesz dotrzeć do wszystkich swoich partnerów biznesowych – niezależnie od ich lokalizacji, branży czy systemów

  Firmy wdrożeniowe

  Szukasz dostawcy systemu ERP

  Newsletter

  Newsletter myERP

  Najnowsza opinia o Firmie

  • {{{ review.rating_post_title }}}
   {{{ review.rating_title }}}

   {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

   Pokaż

  Aktualne tematy na forum

  Śledź nas na Instagramie

  instagram, erp, erpeusz