Synergia w branży ERP + ebook Październik 2023

Synergia w branży ERP - Podsumowanie roku 2022 oraz trendy na 2023 + ebook

Jeszcze bardziej kompletny, merytoryczny, uczący i nasuwający refleksje materiał.

To określenia, które nasuwają się każdemu, kto zdążył zapoznać się z całą zawartością raportu za cały 2022 rok. Jest to owoc skrupulatnej współpracy 30 firm i ponad 100 użytkowników, mających do czynienia z rozwiązaniami cyfrowymi dla przedsiębiorstw na co dzień. Został przygotowany przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą płynąć nurtem obecnych trendów i zmaksymalizować wyniki swoich biznesów.

Niniejszy raport to nie tylko fakty czy perspektywiczny opis branży zajmującej się cyfryzacją, ale również porady i cenne wskazówki. Związane są one chociażby z wyborem oprogramowania, przebiegiem wdrożenia oraz pytaniami, które nurtują większość dzisiejszych przedsiębiorców.

Poruszyliśmy zagadnienia związane z między innymi rozwiązaniami chmurowymi, standaryzacją ERP, Contact Center, automatyzacją czy E-commerce. Oprócz podsumowania zeszłego roku, skupiliśmy się również na nadchodzących zmianach dla obecnych, jak i przyszłych posiadaczy bądź użytkowników narzędzi cyfrowych w 2023.

Zanurz się w świat cyfrowej transformacji, dzięki nowej publikacji naszego autorstwa – e-bookowi pt. „Przewodnik po cyfrowej transformacji 2023". Jest to kompendium wiedzy, które stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach z sektora MŚP, pragnących zrozumieć i wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii w swoim biznesie. To dzięki naszej publikacji, niezależnie od Twojego stopnia wiedzy czy doświadczenia, poznasz wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań, takich jak: ERP, WMS, MES, CRM czy e-commerce. To właśnie one pozwolą wznieść się Twojej firmie na nieznany dotąd poziom!

W pierwszych rozdziałach skupiliśmy się na definicji oraz zastosowaniu kluczowych rodzajów technologii bądź rozwiązań, które napędzają cyfrową transformację. Następnie przeszliśmy przez planowanie cyfrowej transformacji – od wybór oprogramowania po jego implementację i wsparcie powdrożeniowe. Jest to kluczowy etap każdego projektu, dlatego poświęciliśmy mu sporą przestrzeń, w której przedstawiamy kroki niezbędne do skutecznego wdrożenia nowych technologii.

Nie zapomnieliśmy również o mikroprzedsiębiorstwach, które nie dysponują jeszcze dużym budżetem, a chciałyby zainwestować w swoje pierwsze zaawansowane narzędzia. Na koniec, w rozdziale "Porady i wskazówki", dzielimy się praktycznymi radami dla przedsiębiorców stojących przed pierwszą implementacją bądź chcących lepiej wykorzystać potencjał posiadanych już rozwiązań.

E-book pt. "Przewodnik po cyfrowej transformacji 2023" to nie tylko źródło wiedzy, ale również inspiracja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco w zakresie technologii XXI-wieku!

Marek Mac
Założyciel i CEO, portalu myERP

W raporcie znajdziesz m. in.:

Rynek systemów ERP
1. Podsumowanie roku 2022 A w nim co pandemia uświadomiła firmom? Z jakim problemami borykał się rynek? Na co firmy przeznaczały swoje inwestycje w tym czasie? Odpowiedzi znajdziecie w tej części raportu.
2. Nowe wyzwania - nowe trendy Co nasz czeka w roku 2023? Na jakie trendy zwrócili uwagę partnerzy portalu oraz użytkownicy systemów ERP? Odpowiedzi znajdziecie w tej części raportu.
Rozwój systemów ERP
3. Ponad 18 wykresów na temat branży Wspólnie z ponad 30 dostawcami rozwiązań cyfryzacji dla przedsiębiorstw, oraz ponad setką użytkowników przygotowaliśmy dla was ciekawe wykresy pokazujące jak rozwijała się cyfrowa polska w 2022r.
Wypełnij formularz i pobierz bezpłatnie raport oraz ebook
Link do pobrania otrzymasz w wiadomości mailowej
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Marek Mac, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „myERP MAREK MAC” z siedzibą w Skórzewie (60-185), z adresem przy ul. Grafitowej 32/7, posiadający numer NIP: 8512923634 (dalej jako „Administrator”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji, zawarcia i realizacji umowy współpracy, w związku z ciążącymi na Administratorze obowiązkami prawnymi, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego, celach satystycznych i analitycznych oraz ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, w tym żądania kopii danych, sprostowania nieprawidłowych danych oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody – na zasadach określonych w RODO. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Partnerzy serwisu myerp.pl

  AG-Consult-Logo
  Asseco Business Solutions
  ABAS_logo
  Axians_logo
  BPSC-Forterro
  CompuTec-Logo
  Comarch logo NEW
  enova_logo
  Graffiti.ERP
  Gecos-LOGO
  logo-humansoft
  HQS Systems Logo
  InfoConsulting-2
  Monitor_newLogo
  merino_logo
  Mindbox_Logo
  Simple-Logo
  SalestubeNEW
  salesforce logo
  SAP Polska
  Satisfly_logo
  sBiznes
  RamBase_Logo
  logo-cfi
  xplusGlobal
  Xone