Synergia w branży ERP Edycja 2024

Synergia w branży ERP - podsumowanie roku 2023 oraz trendy na 2024 + e-book!

Jeszcze bardziej kompletny, merytoryczny, uczący i nasuwający refleksje materiał.

To określenia, które nasuwają się każdemu, kto zdążył zapoznać się z całą zawartością raportu za 2023 rok. Jest to owoc skrupulatnej współpracy 30 firm i ponad 160 użytkowników, mających do czynienia z rozwiązaniami cyfrowymi dla przedsiębiorstw na co dzień. Został przygotowany przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą płynąć nurtem obecnych trendów i zmaksymalizować wyniki swoich biznesów.

Niniejszy raport to nie tylko fakty czy perspektywiczny opis branży zajmującej się cyfryzacją, ale również porady i cenne wskazówki. Związane są one m.in z wyborem oprogramowania, przebiegiem wdrożenia oraz pytaniami, które nurtują większość dzisiejszych przedsiębiorców.

Tegoroczną odsłonę uzupełnia 25 komentarzy kluczowych ekspertów z branży, którzy odnieśli się do zgromadzonych przez nas danych. Dzielą się swoimi spostrzeżeniami, cennymi wskazówkami oraz praktyczną wiedzą pozyskaną podczas realizacji wdrożeń.

Nowy raport to prawdziwe KOMPENDIUM WIEDZY - oparte o wiedzę, doświadczenie i skrupulatnie przeprowadzone badanie.

Do każdej kopii raportu dołączamy również nasz e-book do pt. „Przewodnik po cyfrowej transformacji 2023". Jest to ogromna pigułka wiedzy, którą stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorcach z sektora MŚP, pragnących zrozumieć i wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii w swoim biznesie. To dzięki naszej publikacji, niezależnie od Twojego stopnia wiedzy czy doświadczenia, poznasz wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań, takich jak: ERP, WMS, MES, CRM czy e-commerce.

W pierwszych rozdziałach skupiliśmy się na definicji oraz zastosowaniu kluczowych rodzajów technologii bądź rozwiązań, które napędzają cyfrową transformację. Następnie przeszliśmy przez planowanie cyfrowej transformacji – od wybór oprogramowania po jego implementację i wsparcie powdrożeniowe. Jest to kluczowy etap każdego projektu, dlatego poświęciliśmy mu sporą przestrzeń, w której przedstawiamy kroki niezbędne do skutecznego wdrożenia nowych technologii.

Nie zapomnieliśmy również o mikroprzedsiębiorstwach, które nie dysponują jeszcze dużym budżetem, a chciałyby zainwestować w swoje pierwsze zaawansowane narzędzia. Na koniec, w rozdziale "Porady i wskazówki", dzielimy się praktycznymi radami dla przedsiębiorców stojących przed pierwszą implementacją bądź chcących lepiej wykorzystać potencjał posiadanych już rozwiązań.

Zapraszamy do BEZPŁATNEGO pobierania!

Marek Mac_raport
Marek Mac
Założyciel i CEO, portalu myERP

W raporcie znajdziesz m. in.:

Rynek systemów ERP
Podsumowanie roku 2023 A w nim m.in.: udział firm według wielkości lub branży, ilość projektów wdrożeniowych na podstawie klasy oraz rodzaju technologii, średni czas wdrożenia i zwrotu z inwestycji, czy okres użytkowania w odniesieniu do długu technologicznego.
Nowe wyzwania - nowe trendy Co nas czeka w 2024 roku? Które trendy się utrzymały, a jakie pojawiły? Na co zwrócili uwagę partnerzy myERP.pl i użytkownicy końcowi różnej klasy rozwiązań? Odpowiadamy na trudne pytania, które zastanawiają polskich przedsiębiorców.
Rozwój systemów ERP
Kluczowe dane dot. stanu sektora cyfryzacji Wspólnie z ponad 30 dostawcami rozwiązań cyfrowych dla przedsiębiorstw i 160 użytkownikami przygotowaliśmy dla Was ciekawe wykresy, które pokazują jak rozwijała się cyfrowa Polska w 2023 roku.
Wypełnij formularz i pobierz bezpłatnie raport oraz e-book
Link do pobrania otrzymasz w wiadomości mailowej. Jeśli nie otrzymałeś raportu napisz na kontakt@myerp.pl
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Marek Mac, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „myERP MAREK MAC” z siedzibą w Skórzewie (60-185), z adresem przy ul. Grafitowej 32/7, posiadający numer NIP: 8512923634 (dalej jako „Administrator”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji, zawarcia i realizacji umowy współpracy, w związku z ciążącymi na Administratorze obowiązkami prawnymi, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego, celach satystycznych i analitycznych oraz ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, w tym żądania kopii danych, sprostowania nieprawidłowych danych oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody – na zasadach określonych w RODO. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Partnerzy serwisu myerp.pl

  AG-Consult-Logo
  Asseco Business Solutions
  ABAS_logo
  Axians_logo
  BPSC-Forterro
  CompuTec-Logo
  enova_logo
  Graffiti.ERP
  Gecos-LOGO
  logo-humansoft
  HQS Systems Logo
  InfoConsulting-2
  Monitor_newLogo
  Mindbox_Logo
  Simple-Logo
  SalestubeNEW
  salesforce logo
  Satisfly_logo
  sBiznes
  RamBase_Logo
  logo-cfi
  xplusGlobal
  Xone
  itcenter_logo
  wercom_logo
  partners2innovate_NEW