Rynek systemów ERP w Polsce. Perspektywa dostawcy.

RYNEK SYSTEMÓW ERP W POLSCE - edycja 2022

Oddajemy w Państwa ręce nasz pierwszy raport na temat rynku systemów ERP w Polsce. Wieloletnie doświadczenie, znajomość branży od podszewki, lektura wszelakiej dostępnej literatury na temat systemów ERP pozwoliła nam na stworzenie niezależnego raportu związanego z tą właśnie tematyką.

Nie znajdą Państwo w tym materiale zestawień dostawców systemów ERP, nie znajdą też Państwo finansowych charakterystyk czy ilości wdrożeń danego systemu ERP. Ale jesteśmy pewni, że znajdą Państwo odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania, na które nie jesteście w stanie znaleźć jednoznacznych odpowiedzi, bez sugerowania konkretnego systemu ERP czy konkretnego dostawcy. Chcemy, żebyście spojrzeli na ten rynek, nie jako rynek konkretnych firm, ale rynek systemów „do wyboru dla siebie”. Jestem przekonany, że każdy z Was znajdzie w nim wartościowe informacje.

Marek Mac
Założyciel i CEO myERP

W raporcie znajdziesz m. in.:

Rynek systemów ERP
1. Rynek systemów ERP A w nim między innymi: ile jest wart ten rynek na świecie, jaka jest sytuacja ERP na świecie, które firmy wyznaczają kierunki. Omawiamy też nasz polski rynek systemów ERP w i pokazujemy jakie czekają wyzwania firmy wdrożeniowe.
Rynek systemów ERP
2. Kierunki rozwoju systemów Czyli jakie są kierunki rozwoju tych systemów na naszym rodzimym rynku, z jakimi trendami twórcy systemów ERP będą musieli się zmierzyć w tym roku i wreszcie pokazujemy najważniejsze cechy idealnego systemu ERP.
Rozwój systemów ERP
3. Polskie wdrożenia A w nim między innymi podejście dostawców, rodzaje wdrożeń i najważniejsze przyczyn niepowodzeń tych projektów. Ale też podpowiadamy jak wybrać dla siebie system ERP i ile potrzebujemy czasu na taki wybór.
Wypełnij formularz i pobierz bezpłatnie raport
Link do pobrania otrzymasz w wiadomości mailowej


  Administratorem Państwa danych osobowych jest Marek Mac, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „myERP MAREK MAC” z siedzibą w Skórzewie (60-185), z adresem przy ul. Grafitowej 32/7, posiadający numer NIP: 8512923634 (dalej jako „Administrator”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji, zawarcia i realizacji umowy współpracy, w związku z ciążącymi na Administratorze obowiązkami prawnymi, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego, celach satystycznych i analitycznych oraz ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, w tym żądania kopii danych, sprostowania nieprawidłowych danych oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody – na zasadach określonych w RODO. Szczegółowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Partnerzy serwisu myerp.pl

  logo-cfi
  logo-humansoft
  InfoConsulting-2
  enova_logo
  SAP Polska
  nav24 logo

  Oraz:

  • Mindbox, RamBase - Cloud ERP, Shoper, S&T