Jak przygotować się do aktualizacji systemu ERP

Jak-przygotować-się-do-aktualizacji-systemu-ERP-2
Nie wiesz czy aktualizować system czy może wymienić go na nowy? sprawdź kiedy należy zmienić system, a kiedy go zaktualizować.

Nie wiesz czy aktualizować system czy może wymienić go na nowy? sprawdź kiedy należy zmienić system, a kiedy go zaktualizować.

 1. Czym jest upgrade systemu i kiedy należy go wykonać – Omówienie procesu aktualizacji systemów informatycznych oraz kryteriów decyzyjnych dotyczących momentu przeprowadzenia projektu.
 2. Jakie niesamowite korzyści osiągniesz dzięki aktualizacji systemu – Zaprezentowanie, w jaki sposób regularne aktualizacje wpływają na wzrost wydajności, bezpieczeństwa i dostosowanie do najnowszych trendów technologicznych.
 3. Ryzyka biznesowe i jak im przeciwdziałać – Przygotowanie uczestników na ewentualne wyzwania związane z aktualizacją systemu i wskazówki, jak zminimalizować ryzyko przestojów, problemów z kompatybilnością oraz kosztów.
 4. 5 kroków do efektywnego procesu upgrade – Prezentacja praktycznych kroków, które pomogą przeprowadzić udany i efektywny proces aktualizacji systemu, oszczędzając czas i zasoby.
 5. Najlepsze praktyki w zarządzaniu zmianą i projektem aktualizacji – Przedstawienie wskazówek dotyczących zarządzania zmianą, traktowania procesu aktualizacji jako normalnego projektu i podejścia organizacji do tematu, aby uniknąć niepotrzebnego stresu.

Sesja Q&A: Odpowiedzi na pytania uczestników bedą odbywały się w trakcie trwania spotkania.

 

Dostęp do webinaru (na Twój adres zostanie wysłany link do nagrania)

 
  Firmy wdrożeniowe

  Szukasz dostawcy systemu ERP

  Newsletter

  Newsletter myERP

  Najnowsza opinia o Firmie

  • {{{ review.rating_post_title }}}
   {{{ review.rating_title }}}

   {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

   Pokaż

  Aktualne tematy na forum

  Śledź nas na Instagramie

  instagram, erp, erpeusz