Infor wzmacnia kompetencje i wsparcie oferowane obecnym i przyszłym klientom w Polsce i w regionie CEE. Merino Consulting Services BV, międzynarodowy partner Infor, zainaugurował działalność biura w Polsce.

Infor, specjalizujący się w rozwiązaniach chmurowych dla przemysłu, poinformował o istotnym wzmocnieniu w obszarze kompetencji i usług chmurowych oraz wsparcia oferowanego obecnym i przyszłym klientom prowadzącym działalność w Europie Środkowej. Merino Consulting Services BV, międzynarodowy partner Infora, otworzył oddział w Polsce. Będzie on odpowiadać za obsługę firm prowadzących działalność w tej części Europy.

Polski oddział Merino dołącza do grona takich firm, jak S&T, iPCC, BPX czy Cogit, będących partnerami Infor w naszym kraju. To integrator wyspecjalizowany we wdrożeniach chmurowych systemów CloudSuite™ opartych o oprogramowanie Infor LN. Klienci spółki to globalne firmy i korporacje związane z szeroko rozumianym przemysłem, jak SEG Automotive, Inalfa, Meyn, Wittur, Nedschroef, Kingspan Water & Energy czy VDL ETG. Aktualnie firma rozbudowuje lokalny zespół konsultantów i ekspertów, którzy realizują projekty w Polsce i w całej Europie.

Współczesne firmy potrzebują nowych narzędzi, które pomogą uprościć i zoptymalizować procesy biznesowe, zwiększą wgląd w dane i ułatwią ich analizę, a dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom sztucznej inteligencji wesprą bardziej efektywne prowadzenie działalności. 

Mariusz Siwek

Channel director, Infor Polska

Nowe wyzwania sprawiają, że zmienia się zarówno rola dostawców systemów i ich partnerów, jak i oczekiwania klientów związane z realizowanym zakresem obsługi. Dla firm partnerskich oznacza to więcej pracy konsultingowej, a dla klientów więcej wartości biznesowej i bezpośredniego wsparcia w optymalizacji procesów. Infor intensywnie wzmacnia tego typu kompetencje w regionie.

Obecnie pomagamy w kształtowaniu i optymalizacji procesów wraz z naszymi partnerami, jak Merino. Wszystko po to, by działając w oparciu o najlepsze praktyki biznesowe i branżowe, wykorzystując nasze narzędzia, szybciej zmieniać modele biznesowe klientów na dostosowane do realiów rynku. Liczymy, że wspólnie zaoferujemy nową, oczekiwaną jakość zwłaszcza w sektorach motoryzacyjnym, wysokich technologii i przemysłowym. W tych obszarach Merino od lat wdraża chmurę i najnowsze technologie Infor w oparciu o sprawdzone praktyki z całego świata.

Mariusz Siwek

Channel director, Infor Polska

Merino posiada bogate doświadczenie w pracy z firmami produkcyjnymi w takich sektorach jak przemysł motoryzacyjny, obronny, lotniczy, produkcja maszyn oraz sektor produkcji zaawansowanych technologii i elektroniki. Nasza obecność w tej części Europy zwiększy dostępność usług Infor dla polskich klientów, jak i oddziałów międzynarodowych korporacji korzystających z systemów Infor w skali globalnej. Działamy w pełni w oparciu o Infor Deployment Methodology. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że ich procesy biznesowe są idealnie sprzężone z platformami oprogramowania. Tylko w ten sposób mogą w pełni wykorzystać efekt synergii oferowany przez poszczególne narzędzia składające się na pakiety chmurowe Infora.

Włodzimierz Miśta

Dyrektor odpowiedzialny za region Europy Środkowej, Merino Consulting Services

Infor CloudSuite™, w którego wdrożeniach specjalizuje się Merino, to rodzina oprogramowania biznesowego w chmurze multi-tenant, które pomaga zwiększać efektywność firm produkcyjnych i dystrybucyjnych oraz wspiera prowadzenie biznesu w globalnej i lokalnej skali. Połączenie systemu ERP, będącego fundamentem oprogramowania, z szeregiem wartościowych aplikacji i rozszerzeń sprawia, że każdy pakiet CloudSuite™ zapewnia użytkownikom sprawdzone rozwiązania stworzone w oparciu o najlepsze praktyki branżowe, w tym zaawansowaną analitykę biznesową i inne funkcjonalności, które mogą być wspierane przez sztuczną inteligencję. Wykorzystanie chmury multi-tenant pozwala firmom korzystać zawsze z najnowszej wersji oprogramowania, które ułatwia optymalizację krytycznych procesów biznesowych.