Infor M3

Infor M3 to oparte na chmurze rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa dla średnich i dużych globalnych dystrybutorów, producentów i dostawców usług posprzedażnych...
(0 Głosy)
0 /5 (0 Głosy)
Koszt
Rozmiar firmy
S
M
L
Technologia
Platforma

Informacje podstawowe

Infor M3 to oparte na chmurze rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa dla średnich i dużych globalnych dystrybutorów, producentów i dostawców usług posprzedażnych. Pomaga ono w zarządzaniu złożonymi łańcuchami wartości o mieszanym charakterze i środowiskami intensywnej dystrybucji. Zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania, elastyczne opcje wdrażania i funkcje istotne dla branży w środowisku obejmującym wiele krajów, zakładów i firm. Organizacje mogą dostosowywać się do trendów branżowych, modeli biznesowych i przyspieszać rozwój swojej działalności. Firma posiada duże możliwości w zakresie chemii, dystrybucji, sprzętu, mody oraz żywności i napojów.

Zapewnia obliczenia na żądanie z funkcjami branżowymi w celu zapewnienia obsługi klienta. Jest wdrażany w ramach usług Amazon Web Services, dzięki czemu zapewnia usługi po niskich kosztach i w bezpiecznym środowisku. Jest dostępny w 23 językach i obsługuje lokalne wymagania dla 42 krajów.

Kluczowe  zalety Infor M3

Elastyczność i skalowalność: Spełnia potrzeby firm użytkowników dzięki dużej mocy obliczeniowej i skalowalności zasobów.
Bezpieczeństwo: Wspierany przez Amazon Web Services, dzięki czemu jest bezpieczny i ma bardzo niskie czasy przestojów.
Globalne rozwiązanie: Zapewnia globalną widoczność finansową. Umożliwia obsługę wielu firm, wielu lokalizacji, wielu walut, wielu krajów i wielu języków. Jest dostępne w 23 językach i obsługuje 46 krajów.
Obsługa głównych procesów biznesowych: Wspomaga sprzedaż klientom, zarządzanie finansami, produkcję, planowanie i realizację łańcucha dostaw, zarządzanie zaopatrzeniem oraz zarządzanie usługami, wynajmem i wyposażeniem.
Obsługa wielu modeli biznesowych: Obsługa złożonych modeli biznesowych w zakresie produkcji, usług, wynajmu i dystrybucji. Zarządza złożonymi produktami i obejmuje zestawy oparte na atrybutach i skonfigurowane. Obsługuje modele make-to-stock (MTS), configure-to-order (CTO) i make-to-order (MTO). Umożliwia obsługę posprzedażną i sprzedaż wielokanałową.
Łatwy w użyciu interfejs użytkownika: Umożliwia tworzenie spersonalizowanych stron głównych opartych na rolach. Wspiera również współpracę biznesową za pomocą alertów i przepływów pracy. Dostępność za pośrednictwem wielu urządzeń i przeglądarek.
Niski całkowity koszt posiadania: Współdzielona infrastruktura, która obniża całkowity koszt posiadania użytkowników poprzez obniżenie kosztów operacyjnych, zmniejszenie kosztów i czasu wdrożenia oraz wyeliminowanie konieczności konserwacji w siedzibie firmy.
Koniec z aktualizacjami: Utrzymywane w chmurze, co eliminuje konieczność aktualizacji, której wymaga oprogramowanie w siedzibie firmy.
Dostęp do innowacji: Regularnie dodaje nowe funkcje i pozwala użytkownikom na wypróbowanie ich w środowisku testowym przed włączeniem danej funkcji do środowiska produkcyjnego.

Moduły

Specjalizacje

Chemiczna Dystrybucja Spożywcza FMCG

Dostawcy systemu

Case study

Galeria systemu

Rozwiązanie

Wybrani klienci

Materiały do pobrania

Artykuły

Opinie

Komentarze Zostaw swoją ocenę
Sortuj po :

Bądź pierwszy i zostaw komentarz

/ 5
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw swoją ocenę

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

  • {{{ review.rating_post_title }}}
    {{{ review.rating_title }}}

    {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

    Pokaż

Aktualne tematy na forum

PIT- 11
Deklaracja VAT UE
Opinie o Dynamics BC

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz