softlab-ERP-logo

softlab ERP

Skalowalny system ERP, który wspiera zaawansowane procesy biznesowe oraz zarządzanie kluczowymi obszarami działania firmy: od logistyki i sprzedaży, przez finanse i księgowość, produkcję, WMS aż po HR.
(2 Głosy)
5 /5 (2 Głosy)
Koszt
Rozmiar firmy
S
M
L
Technologia
Platforma

Informacje podstawowe

Kompleksowy system ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw, także wielofirmowych, wspierający zarządzanie rozbudowanymi procesami z obszarów sprzedaży, e-commerce, logistyki, magazynowania, produkcji, finansów oraz HR. Softlab ERP wykorzystują liderzy przedsiębiorczości, którzy koncentrują się na automatyzacji i cyfryzacji procesów biznesowych, zarządzają wieloma pracownikami oraz dążą do znacznego zwiększania sprzedaży e-commerce.

System Softlab ERP dostępny jest w chmurze oraz „on-premise”. Oferuje nowoczesny interfejs i rozbudowane możliwości analityczne. Wspiera zarządzanie, udostępniając użytkownikom konfigurowalne dashboard’y, zestawienia, alerty i powiadomienia oraz wspomaga procesy biznesowe Sztuczną Inteligencją.

Softlab ERP realizuje ideę „paperless” i cyfryzacji, automatyzując wybrane procesy. Dzięki e-podpisowi oraz usługom Businesslink i Portal HR umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z kontrahentami i pracownikami.

System Softlab ERP bazując na autorskim silniku Genius by Asseco stosuje algorytmy sztucznej inteligencji. Oferuje szereg inteligentnych funkcjonalności, takich jak asystent użytkownika, system powiadomień czy dostosowanie interfejsu.

Softlab umożliwia pracę „Anywhere”, czyli w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu. Wspiera użytkowników wszędzie tam, gdzie akurat wykonują swoje zadania służbowe, mając do dyspozycji usprawnienia komunikacji z innymi pracownikami, system powiadomień linkujący do miejsc i danych w systemie oraz funkcje analityczne na wyciągnięcie ręki.

System wspiera obsługę procesów sprzedażowych e-commerce. Integruje się ze sklepami, marketplace’ami, kurierami i płatnościami; automatyzuje i daje pełną kontrolę nad zamówieniami, zwrotami, reklamacjami, płatnościami i dostępnością produktów.

Moduły

 • Logistyka i Sprzedaż
 • Finanse i Księgowość
 • Produkcja
 • WMS
 • HR
 • CRM
 • SEO
 • Analiza BI

Specjalizacje

Automotive Budownicza eCommerce Elektronika Meblarska Spożywcza FMCG Tworzywa sztuczne

Dostawcy systemu

Case study

Galeria systemu

Rozwiązanie

Wybrani klienci

agata meble
deckermman
ils
polanglo-1
topstal

Wydarzenia związane z softlab ERP

Materiały do pobrania

Artykuły

Opinie o softlab ERP

Komentarze Zostaw swoją ocenę
Sortuj po :

Bądź pierwszy i zostaw komentarz

/ 5
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

This review has no replies yet.

Avatar
Show more
Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw swoją ocenę

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

 • {{{ review.rating_post_title }}}
  {{{ review.rating_title }}}

  {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

  Pokaż

Aktualne tematy na forum

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz