Kim jesteśmy?

Za każdym sukcesem stoi zespół, a za każdym zespołem stoją ludzie.
W naszym wypadku – kilku odważnych pasjonatów, którzy 10 lat temu uwierzyli, że zapał do technologicznych innowacji przerodzi się w sukces – nie tylko ich własny, ale także w sukces tych, których mieli przyjemność poprowadzić ścieżkami cyfrowej rewolucji.
10 lat burzliwej współpracy w wielu nieszablonowych projektach, zbudowało silny i spójny zespół, który dziś, poza procesami wdrożeniowymi – chce się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.
Wspólnymi siłami tworzymy miejsce dla nas – specjalistów systemów ERP oraz dla ich użytkowników, bez względu na to, na jakim etapie wdrożenia są. Być może jest to jeszcze mglista wizja o technologizacji planowania produkcji lub poszukiwanie nowych sposobów rozszerzenia funkcjonalności obecnego oprogramowania? Wierzymy, że to miejsce jest dla każdego i z myślą o wszystkich tworzymy treści, po to by zapewnić dostęp do najnowszej wiedzy, badań i narzędzi niezbędnych do poruszania się w świecie ERP.
P.S. Po 10 latach – nadal się uśmiechamy, a apetyt na więcej wciąż rośnie!

Nasza Misja

Pełnienie roli najbardziej zaufanego niezależnego partnera konsultingowego w zakresie transformacji biznesowej  w Polsce.

Nasza Wizja

Umożliwienie organizacjom realizacji ich własnej wizji strategicznej podczas pełnej transformacji.

Nasze Wartości

Ludzie, innowacyjność, zorientowanie na klienta i uczciwość.

co możemy zaproponować dla Ciebie?

Pomoc w wyborze systemu ERP oraz dostawcy

portal myERP poza misja edukacyjna, skupia się również na doradztwie w zakresie wyboru systemu ERP jak i dostawcy. Przeprowadzimy dla Ciebie jakże trudną selekcje systemu czy też dostawcy pod kontem twoich potrzeb biznesowych. Tak aby transformacja była dla Ciebie i twojej Firmy przyjemnoscia a nie drogą przez piekło

Negocjacje i weryfikacja umów

Ważnym czynnikiem są negocjacje i weryfikacja umów jakie sa zawierane z partnerami. Wielu naszych klientów nie jest świadoma jakie konsekwencje niesie za sobą podpisanie umowy w której nie wszystko jest jasne. Staramy się pokazać klientom na co nalezy zwracać uwagę, co wymagało by zmiany oraz jakie konsekwencje mogą być jeśli nie uwzględnimy pewnych kwestii w umowie.

Ocena technologii

Znasz infrastrukturę technologiczną i procesy biznesowe swojej organizacji lepiej niż ktokolwiek inny. Nadszedł czas, aby udokumentować wszystkie bolączki i skorzystać z naszych usług konsultingowych, rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw, aby odkryć możliwości transformacji.

Strategia cyfrowa oraz pomoc w prowadzeniu projektu

Niezależny nadzór
Nasze usługi niezależnej weryfikacji i walidacj, pozwalają nam spojrzeć obiektywnie i zidentyfikować obszary wysokiego ryzyka. Pomożemy Ci zminimalizować ryzyko i przygotować plany awaryjne.

Weryfikacja procesów biznesowych

Nowe i innowacyjne sposoby pracy
Usprawnij swoje procesy, aby zwiększyć przychody, obniżyć koszty operacyjne i uzyskać przewagę konkurencyjną. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy już na etapie weryfikacji dostawców czy też systemu ERP

myERP Team

Marek

Marek

CEO myERP

Choć w jego domowym akwarium brak krwiożerczych piranii, a złote bojowniki przejęły władzę nad zamkiem, to niczym rasowy rekin biznesu podbija nieznane wody polskich przedsiębiorstw.  Jego ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT oraz silna wiara w moc cyfrowej transformacji, to główne paliwo dla myERP.pl. Jako lider zespołu zaraża nie tylko pozytywną energią, ale także zapałem do oswajania tradycjonalistów z nową technologią. 

Ola

Ola

Dział Marketingu i Social media

Marketingowy backup z pisarskim zacięciem. Nasza czarna pantera social mediowych zadymek i trafficowych ustawek. Od lat wierna ideologii wolności algorytmów i propagatorka permanentnej optymalizacji. Jeszcze nie raz zawalczy o Twoją uwagę pośród gąszczy feedowych newsów. 

Marek

Marek

SAP key-user

Poznajcie człowieka do zadań specjalnych Marek, czyli chodząca encyklopedia SAP-a, wie najlepiej jak oswoić się z systemem by nie kąsał 🦈🤕 i jak uniknąć wdrożeniowych frustracji. Teorią i doświadczeniem – niczym wyrafinowany klucznik, 🗝🚪 otworzy każde drzwi do zrozumienia SAP-a. Pasjonat systemów ERP, który od lat dzieli się swoją wiedzą prowadząc bloga SAP Prostymi Słowami