Zapraszamy na spotkanie online, na którym przedstawimy system ERP SAP Business ByDesign!
Sprawdzone rozwiązanie, które pomoże Ci zarządzać projektami i kontrolować działania w firmie, bez zwiększenia kosztów i złożoności, co gwarantuje kompletność systemu i pełnie wsparcie podczas i po wdrożeniu.

SAP Business ByDesign to nowoczesne i kompleksowe rozwiązania do zarządzania całą firmą za pomocą inteligentnego systemu ERP działającego w chmurze. System dopasowany do potrzeb firm, dający się w pełni skalować i w pełni kontrolować przebieg realizacji projektów.
Podczas spotkania specjaliści SUPREMIS, złotego partnera SAP w Polsce, zademonstrują działanie systemu. Przedstawią jego kluczowe dla prowadzenia firmy funkcjonalności od strony praktycznej oraz odpowiedzą na pytania dotyczące jego działania.
Poznaj sposób na kompleksowe zarządzanie projektami, zoptymalizuj wykorzystanie zasobów ludzkich i materiałów. Ułatw komunikację zespołów poprzez integrację z aplikacją Teams oraz środowiskiem MS Office 365.

Zobacz, jak zautomatyzowane procesy w postaci inteligentnych BOTów przyśpieszą czasochłonne procesy i wyręczą Cię w wielu codziennych czynnościach.

Dzięki uczestnictwu w spotkaniu „Zarządzanie firmą i projektami, jako klucz do sukcesu”:

· Usłyszysz o użytkownikach, którzy z pomocą systemu rozwijają swoje firmy;
· Poznasz przyjazny interfejs użytkownika;
· Zobaczysz, jak można zoptymalizować proces zarządzania projektami;
· Dowiesz się jak w pełni wykorzystać zasoby ludzkie i materiały;
· Przekonasz się, że inteligentne BOTy mogą wyręczyć Cię w wielu obowiązkach;
· Zapoznasz się z możliwościami mobilnego wykorzystania tego w pełni chmurowego rozwiązania.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu z dziesiątek wdrożeń, specjaliści SUPREMIS podpowiedzą, jak przedstawione innowacje pomogą rozwinąć firmę, zdobyć przewagę konkurencyjną i zapewnić jej stabilny rozwój.

Webinar jak zarządzać projektami używając SAP Business ByDesign