Infor CloudSuite to skalowalne rozwiązanie ERP, które umożliwia firmom na całym świecie przejście na chmurę. A jest w tym dużo więcej do odkrycia, co z pewnością rozpali waszą ciekawość.

Kolejny odcinek podcastu, w którym gościem odcinka jest Włodek Miśta z firmy Merino Consulting Services, pozwoli Ci zrozumieć, jak  rozwiązanie od Infor, przekształca procesy biznesowe, usprawnia operacje i napędza innowacje.

Dyskutujemy o tym, jak CloudSuite integruje się z istniejącymi systemami IT, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo danych i skalowalność, które są tak ważne w dzisiejszym zglobalizowanym świecie biznesu. Poruszamy również temat, jak łatwo i efektywnie zarządzać tym rozwiązaniem. A przede wszystkim dowiecie się czym tak naprawdę jest Infor CloudSuite.

Jeśli jesteś zainteresowany najnowszymi trendami w technologii biznesowej, optymalizacją procesów i rozwojem biznesu, ten podcast jest dla Ciebie. Posłuchaj, jak możemy pomóc Ci przekształcić Twój biznes i przygotować się na przyszłość dzięki Infor CloudSuite. Czy jesteś gotowy na tę technologiczną podróż? Dołącz do nas już dziś!