SAP byDesign

SAP ByDesign

SAP Business ByDesign centralizuje przepływy pracy, takie jak zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie relacjami z klientami i usługi finansowe. Wykorzystuje analizę i wizualizację danych w czasie rzeczywistym w celu usprawnienia procesów...
(1 Głosy)
5 /5 (1 Głosy)
Koszt
Rozmiar firmy
S
M
L
Technologia
Platforma

Informacje podstawowe

SAP Business ByDesign centralizuje przepływy pracy, takie jak zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie relacjami z klientami i usługi finansowe. Wykorzystuje analizę i wizualizację danych w czasie rzeczywistym w celu usprawnienia procesów, takich jak planowanie popytu i uzgadnianie rachunków bankowych. Oferuje szereg integracji, dzięki czemu użytkownicy mogą skonfigurować go tak, aby spełniał ich specyficzne potrzeby.

Jest przeznaczony dla małych i średnich firm. Jest przechowywany w chmurze, co oznacza, że dostęp do niego można uzyskać w dowolnym miejscu i czasie, o ile tylko dostępne jest połączenie internetowe. Wykorzystuje szyfrowanie i bardzo bezpieczne obiekty do przechowywania danych, aby zapewnić ochronę informacji o klientach.

Główne zalety SAP Business ByDesign

Zwiększona widoczność: Zawiera narzędzia do analizy i wizualizacji danych w czasie rzeczywistym. Na przykład, użytkownicy mogą przeglądać swoje finanse minuta po minucie, w miarę przetwarzania transakcji i dokonywania płatności. Ponadto funkcja zarządzania projektami umożliwia użytkownikom sprawdzanie postępów w realizacji projektów oraz przeglądanie załączników i informacji związanych z poszczególnymi etapami projektu.
Zorientowanie na rozwój: Możliwości konfiguracyjne tego narzędzia są stosunkowo duże, co pozwala na jego przekształcanie w miarę wzrostu i zmian potrzeb biznesowych. Z programem można także zintegrować moduły i różne systemy oprogramowania, aby uwzględnić specyficzny przepływ pracy w firmie;
Zwiększona współpraca: Obsługuje operacje wielozakładowe i globalne, umożliwiając centralizację informacji i współpracę pracowników w różnych centrach biznesowych i przy różnych przepływach pracy. Narzędzie do zarządzania projektami zwiększa współpracę, ponieważ umożliwia wizualizację zadań projektowych, do których dostęp mają użytkownicy z odpowiednimi poziomami uprawnień.
Lepsza obsługa klienta: Przeglądanie historii klientów w celu kierowania materiałów marketingowych i rozmów handlowych do konkretnych użytkowników. Nie tylko poprawia to sprzedaż, ale także oferuje klientom spersonalizowane i szczegółowe doświadczenia, co sprawia, że są zadowoleni i zwiększa wskaźnik utrzymania klientów.
Wykazane możliwości doskonalenia: Zapewnia wgląd w obszary, w których można usprawnić działalność firmy lub gdzie można zaoszczędzić pieniądze. Na przykład narzędzie do zarządzania zamówieniami pozwala użytkownikom przeglądać umowy i oferty od dostawców oraz porównywać je w celu wynegocjowania lepszych ofert, a także odkrywać luki w łańcuchu dostaw dzięki wizualizacji informacji o produkcji w czasie rzeczywistym.
Bezpieczeństwo danych: Firma zabezpiecza dane dzięki szyfrowaniu AES-256 i zgodności z normą SOC 2. Zapory ogniowe i całodobowy monitoring bezpieczeństwa mogą pomóc w powstrzymaniu hakerów. Dodatkowo, centra danych firmy SAP to obiekty ANSI/TIA EIA-942 Tier III z kuloodpornymi ścianami, co oznacza, że zagrożenie nieautoryzowanym dostępem do systemu jest jeszcze bardziej ograniczone.

Moduły

 • Finansowy
 • CRM 360
 • HR
 • Zarządzanie projektami

Specjalizacje

Automotive Chemiczna Dystrybucja Meblarska Tworzywa sztuczne

Dostawcy systemu

Case study

Galeria systemu

Rozwiązanie

Wybrani klienci

Materiały do pobrania

Artykuły

Opinie o SAP ByDesign

Komentarze Zostaw swoją ocenę
Sortuj po :

Bądź pierwszy i zostaw komentarz

/ 5
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

This review has no replies yet.

Avatar
Show more
Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw swoją ocenę

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

 • {{{ review.rating_post_title }}}
  {{{ review.rating_title }}}

  {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

  Pokaż

Aktualne tematy na forum

PIT- 11

Ostatnie komentarze

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz