Podpisanie umowy pomiędzy Kradex sp. z o.o., a SUPREMIS sp. z o. o., dotyczącej współpracy przy wdrożenie systemu ERP – SAP BusinessOne. Dzięki wyborze jednego z najlepszych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem, Kradex planuje zwiększyć produkcję oraz zoptymalizować koszty.

Rozważaliśmy wiele rozwiązań w zakresie systemów ERP natomiast SAP obecnie daje największe możliwości pod względem integracji z innymi aplikacjami oraz jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań e-commerce. SAP BussinesOne jest kolejnym krokiem w naszej polityce związanej ze zrównoważonym rozwojem i przystosowaniem firmy do Przemysłu 4.0.  To kluczowa decyzja, która będzie miała wpływ na niemal każdą komórkę w naszej strukturze i pozwoli wypracować sprawne procesy wewnętrzne.. Decydując się na tak zawansowane narzędzie chcieliśmy wybrać najlepszego partnera, dlatego głęboko wierzę, że dzięki swojemu doświadczeniu, SUPREMIS pomoże nam wdrożyć system sprawnie oraz zapewni pełne wsparcie również po wdrożeniu.

Robert Radzikowski

Prezes Zarządu, KRADEX Sp. z o.o.

KRADEX to polski producent obudów plastikowych przeznaczonych przede wszystkim dla branży elektronicznej, elektrotechnicznej czy elektrycznej i wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie obudów z tworzyw sztucznych. Nasze początki sięgają roku 1985 i warszawskiego Wawra gdzie powstała pierwsza manufaktura KRADEX.

Dziś KRADEX to w nowoczesna i zautomatyzowana firma, która liczy około 70 pracowników, jedną zrobotyzowaną halę produkcyjną, własną narzędziownię, Dział R&D, frezarnię oraz magazyn. Zarówno wymienione obiekty produkcyjne jak i biura przeszły transformację energetyczną aby spełniać wszelkie warunki zgodne z pozyskiwaniem zielonej energii.

Obecnie około 10% energii wytwarzamy z własnych źródeł a plany na kolejne lata znacznie się powiększą. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach świata, liczymy ponad 2 500 klientów a możliwości produkcyjne wzrastają z roku na rok dzięki własnym inwestycjom w innowacje i technologię.

Cieszymy się, że kolejne Polskie przedsiębiorstwo dołączy do rodziny użytkowników SAP. To pokazuje jak dynamicznie potrafimy się rozwijać i zwiększać swoją konkurencyjność na rynkach w rozmaitych branżach. W SUPREMIS zapewniamy kompleksową obsługę od wyboru systemu po jego wdrożenie. Wraz z przedstawicielami firmy KRADEX przy pełnej współpracy udało nam się wybrać optymalne rozwiązania, które niezwłocznie będziemy chcieli zaimplementować. (wypowiedź członka zarządu SUPREMIS)

SUPREMIS to pierwszy i zarazem największy Złoty Partner SAP w zakresie produktu SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Zespół, tworzony przez ponad 90 specjalistów, świadczy pełen zakres usług związanych z wdrożeniami systemu, obsługą serwisową oraz stałym rozwojem oprogramowania.

Ponad 17-letnie doświadczenia na rynku małych i średnich przedsiębiorstw z realizacji ponad 200 projektów SAP, pozwoliły firmie na zbudowanie kompetencji i zdobycie praktycznej wiedzy w zakresie wdrożeń szerokiej oferty systemów marki SAP – począwszy od SAP Business One i SAP Business ByDesign dla firm średnich i dużych, po SAP S/4HANA dla dużych przedsiębiorstw.