Simple-Logo

Senior Java Developer

Lublin
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Doświadczenie
Pracownicy
250
Poziom
Senior
Dodano
12 miesięcy temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

Znajomość języka Java 8+
Spring, SpringBoot, JPA/Hibernate, REST Api
TDD/Clean Code
Maven
Git
SQL Server / MS SQL
ExtJs
Docker
MongoDB

Opis oferty

Twój zakres obowiązków

  • Prace programistyczne związane z rozwojem oraz utrzymaniem systemów EDU
  • Praca w zespołach SCRUM oraz współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Organizacja pracy zespołu
  • Odpowiedzialność za projektowanie i tworzenie modułów (rozpisywanie zagadnień biznesowych na zadania programistyczne)

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego jako projektant-programista
  • Znajomość języka Java 8+
  • Znajomość technologii Spring, SpringBoot, JPA/Hibernate, REST Api
  • TDD/Clean Code
  • Praktyczne doświadczenie z CI/CD
  • Maven
  • Git
  • SQL Server / MS SQL
  • Znajomość systemów autentykacyjnych CAS / KeyCloak

Mile widziane

  • ExtJs
  • Docker
  • MongoDB
  • RabbitMQ
  • Znajomość architektury mikroserwisów
Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP