Project Manager

Łódź
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Firma
Doświadczenie
Pracownicy
70
Poziom
Mid
Dodano
10 miesięcy temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

Zarządzanie projektami
Agile, Waterfall
Angielski C1
Dynamics AX oraz. D365

Opis oferty

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Planowanie i kierowanie realizacją dużych projektów informatycznych
Zarządzanie projektem zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu Monitorowanie i kontrola prac projektowych
Przygotowywanie raportów projektowych i dokumentacji
Koordynacja działań i zarządzanie pracą zespołu projektowego (wewnętrzni specjaliści oraz dostawcy zewnętrzni)
Zarządzanie ryzykiem i zmianami projektowymi
Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji projektowej i okołoprojektowej
Współpraca ze wszystkimi działami firmy w projektowaniu i realizacji zadań rozwojowych w obszarze związanym z IT.

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami (preferowana branża IT) lub na stanowisku managerskim związanym z prowadzeniem projektów
Doświadczenie w zarządzaniu projektami wg metodyki Agile, Waterfall
Mile widziana znajomość systemów Microsoft Dynamics AX oraz D365

Otwartość na nowe narzędzia i technologie, ciekawość i gotowość do rozwoju Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
Biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office.

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP