RamBase_Logo

Programista systemów ERP

Poznań
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Firma
Doświadczenie
Pracownicy
75
Poziom
Junior
Dodano
6 miesięcy temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

QMS
Znajomość technologii frontendowych
Programowaniu ERP
HTTP, REST API
Angielski

Opis oferty

RamBase sp. z o.o. jako dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca kompleksowy system ERP, poszukuje programistów do zespołu w Poznaniu.

Obowiązki

  • Projektowanie i rozwijanie QMS (Quality Management System) będącego częścią wiodącego skandynawskiego systemu ERP (Enterprise Resource Planning)
  • Analiza i zrozumienie wymagań w zakresie systemu ERP
  • Programowanie i implementacja nowych funkcjonalności (backend/frontend)
  • Rozwiązywanie problemów i bieżąca obsługa stworzonych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym w Polsce i Norwegii
  • Współpraca z projektantami interfejsu użytkownika i inżynierami oprogramowania
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach w celu poszerzania wiedzy na temat systemów ERP i nowoczesnych technologii.

Kwalifikacje

  • Znajomość co najmniej jednego z popularnych języków programowania takich jak Java, C#, Python lub Ruby (backend) lub JS/TS (frontend)
  • Zrozumienie funkcjonalności i zasad działania systemów ERP
  • Chęć ciągłego rozwoju w obszarze programowania systemów ERP
  • Umiejętność pracy w wielojęzycznym zespole i współpracy z innymi programistami oraz pracownikami działów biznesowych
  • Doświadczenie w pracy z technologiami webowymi (HTTP, REST API)
  • Podstawowa znajomość zasad działania systemów baz danych (MS SQL)
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów związanych z programowaniem oraz systemami ERP
  • Umiejętność testowania i debugowania kodu
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim
  • Znajomość standardów i metodologii programowania oraz dokumentowania kodu
  • Znajomość zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem i ochroną danych.

Mile widziane

  • Znajomość technologii frontendowych (HTML, JS, CSS, Angular.js)
  • Doświadczenie w programowaniu systemów ERP lub podobnych aplikacji biznesowych
Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP