Programista – Projektant

Cała Polska
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Doświadczenie
Pracownicy
400
Poziom
Dodano
5 miesięcy temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

.NET
SQL
C#
Analiza

Opis oferty

Poszukujemy do zespołu Rozwiązań Indywidualnych specjalisty w zakresie programowania do tworzenia dedykowanych rozwiązań (raportów, aplikacji, serwisów) dla modułów wchodzących w skład pakietu Symfonia, które odpowiadają indywidualnym potrzebom naszych klientów. Dlatego praca ta daje możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swoich umiejętności, zwłaszcza przy dużych projektach.

Szukamy Programisty, który będzie weryfikował potrzeby klientów pod kątem technicznym (na podstawie pozyskanych informacji), szacował ich pracochłonność, a następnie projektował i tworzył aplikacje, przy współpracy z odbiorcą końcowym oraz zespołem wdrożeniowym. Stanowisko dedykowane jest osobom, które nie lubią monotonii, a za to lubią się uczyć, poszerzać swoje umiejętności, są dociekliwi i lubią bezpośredni kontakt z klientem oraz współpracę z biznesem, ceniąc sobie samodzielność podczas wykonywania swojej pracy.

Oferujemy pracę w doświadczonym zespole, którego członkowie dzielą się wiedzą i wspólnie wspierają w projektach. Gwarantujemy pracę nad ciekawymi projektami z wykorzystaniem nowych technologii. Stawiamy na kreatywność oraz dajemy dużą swobodę w doborze sposobu osiągnięcia celu.

Główne zadania:

  • programowanie w technologiach: C#, .NET – 70% czasu
  • udział w projektach tworzenia unikatowych rozwiązań dla klienta
  • nadzór merytoryczny nad wdrażanymi rozwiązaniami
  • współpraca z klientem przy tworzeniu dedykowanych aplikacji
  • tworzenie dokumentacji technicznej z opracowanych rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność programowania w C# w środowisku MS Visual Studio
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • dobra znajomość platformy .NET oraz baz danych SQL Server
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • nastawienie na efektywną komunikację z klientem zewnętrznym
  • umiejętność analitycznego myślenia i projektowania rozwiązań informatycznych
Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP