Konsultant Dynamics 365

Cała Polska, Łódź
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Firma
Doświadczenie
Pracownicy
70
Poziom
Senior
Dodano
10 miesięcy temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

Znajomość Dynamics 365 FO i Sprzedaż
Wdrażanie Dynamics 365
Angielski

Opis oferty

KONSULTANT MS DYNAMICS 365 F&O W OBSZARZE SPRZEDAŻ

Twoje obowiązki:

Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących MS Dynamics 365 F&O
Ścisła współpraca z naszymi klientami związana z przeglądem ich procesów biznesowych
i dostarczaniem rzetelnych analiz i doradzaniem najlepszego rozwiązania,
Stała współpraca z Klientem w zakresie rozwiązywania problemów, budowy nowych rozwiązań, wsparcia użytkowników,
Dbałość o realizację projektu zgodną z zakresem umowy,
Odpowiedzialność za całość rozwiązania w obszarze wybranego modułu, udział w projektach w roli eksperta,
Wsparcie działu sprzedaży w przygotowywaniu prezentacji, warsztatów i ofert merytorycznych, Zapewnianie terminowej realizacji projektów, zgodnie z budżetem,
Współpraca z zespołem programistów w zakresie obsługi zgłaszanych błędów oraz problemów.

Wymagania:

Funkcjonalna znajomość aplikacji Dynamics 365 for Finance and Operations obszaru sprzedaży
Minimum 3 letnie doświadczenie we wdrażaniu lub obsłudze Microsoft Dynamics 365 w obszarze sprzedaży,

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Doświadczenie w prowadzeniu rozmów dotyczących wymagań z klientami Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym środowisku
Stabilne zatrudnienie oraz niezbędne narzędzia pracy
Praca w systemie hybrydowym
Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wakacji) Swobodną atmosferę pracy

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP