InfoConsulting-2

Konsultant ds. wdrożeń systemu IFS Applications

Cała Polska
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Doświadczenie
Pracownicy
200
Poziom
Mid
Dodano
1 rok temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

Doświadczenie we wdrażaniu ERP
Znajomość j.Angielskiego B2
Komunikatywność
Znajomość Gustom Objects i SQL

Opis oferty

InfoConsulting to jedno z największych polskich przedsiębiorstw konsultingowych o zasięgu międzynarodowym w dziedzinie zarządzania i technologii.

Pracujemy z najlepszymi ekspertami i dysponujemy najnowszymi technologiami. Z nami proces transformacji cyfrowej przynosi rozwiązania najistotniejszych problemów i znacząco podwyższa efektywność biznesu.

Działamy systemowo i długofalowo biorąc odpowiedzialność za cały proces transformacji, który dzielimy na 4 etapy:

  1. Analizujemy, sprawdzamy, weryfikujemy, aby dotknąć istoty problemu.
  2. Doradzamy jak innowacyjnie i najefektywniej znaleźć rozwiązanie.
  3. Bierzemy odpowiedzialność za to co doradziliśmy i wdrażamy.  Naszą wiedzę oraz zaprzęgamy technologię do uruchomienia nowej jakości. I to nie koniec…
  4. …ponieważ wspieramy klienta w długoletniej współpracy upewniając się, że to co doradziliśmy i wdrożyliśmy przynosi założone efekty.

Pracownicy InfoConsulting na całym świecie wyznają te same wartości. Każdego roku otrzymujemy międzynarodowe nagrody za osiągnięcia biznesowe.

Byłoby wspaniale, gdyby nasz zespół zasilił:

Kluczowe zadania:

  • samodzielna realizacja projektów wdrożeniowych (w kraju i za granicą) systemu IFS Applications w wybranym obszarze
  • analiza procesów biznesowych i oczekiwań klientów oraz ich odwzorowanie w systemie IFS Applications
  • analiza incydentów i błędów w oprogramowaniu ERP Klienta
  • przygotowanie poprawek i/lub odpowiedniej parametryzacji systemu
  • prowadzanie szkoleń i warsztatów dla użytkowników systemu
  • przygotowywanie dokumentacji oraz scenariuszy testowych
  • wsparcie użytkowników końcowych oraz udzielanie konsultacji
  • udział w projektach rozwojowych oraz testach nowych funkcjonalności
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania:

Idealny kandydat:

  • posiada minimum 3 lata doświadczeniawe wdrażaniu i/lub serwisowaniu systemu klasy ERP takiego jak: IFS Applications, SAP, Microsoft Dynamics
  • bardzo dobrze zna procesy biznesowe w wybranym obszarze
  • zna język angielski na poziomie B2
  • jest gotowy do odbywania podróży służbowych na terenie Polski, Europy i nie tylko
  • posiada umiejętność analitycznego myślenia i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • jest komunikatywny, zorientowany na potrzeby klientów
  • jest odpowiedzialny, sumienny i zaangażowany
  • mile widziana będzie znajomość Custom Objects i języka PL/SQL

Wybór specjalizacji w obszarach:

  • Zagadnień dystrybucyjnych : magazyn (gospodarka magazynowa), sprzedaż, zakupy, CRM,  B2B, EDI, podstawy SQL
  • Zagadnień produkcyjnych : standardy produkcji, zlecenia produkcyjne, MRP, koszty, MES, plan główny, remonty i utrzymanie ruchu
  • Zagadnień finansowych : księgowanie, faktury zakupu oraz sprzedaży, środku trwałe,  raporty, sprawozdania finansowe, rozliczenie kosztów
  • Zagadnień karowo – płacowych : definiowanie składników płacowych, naliczanie płac, rozliczanie czasu pracy, księgowanie wynagrodzeń, administracja kadrowa, definiowanie uprawnień i struktur, raportowanie ZUS i PIT

Oferujemy:

  • współpracę opartą na indywidualnych preferencjach (umowa o pracę, B2B)
  • prywatną opiekę medyczną oraz program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dopasowane do ścieżki kariery oraz prowadzonych projektów
  • dużą samodzielność działania w ramach prowadzonych projektów oraz ambitne wyzwania zawodowe
  • możliwość udziału w projektach polskich oraz międzynarodowych
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, partnerskie podejście do współpracy, bez korporacyjnej atmosfery
  • profesjonalną i komfortową organizację delegacji służbowych
  • orientację na work-life balance – elastyczne lub stałe godziny pracy, praca zdalna – porozmawiajmy o tym, co preferujesz

Więcej informacji o tym, jak się u nas pracuje znajdziesz na naszym profilu na LinkedIn, zapraszamy! 🙂

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP