Asystent Kierownika Projektów

Rzeszów
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Firma
Doświadczenie
Pracownicy
30
Poziom
Mid
Dodano
11 miesięcy temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

Znajomość metodyki prowadzenia projektów
Umiejętność priorytetyzowania zadań
Analizowanie potrzeb i wymagań Klientów

Opis oferty

Technologie, których używamy:

  • WMS
  • MES
  • ERP

O projekcie

Obecnie poszukujemy osoby, która jako Asystent/ka Kierownika Projektów IT pomoże nam zarządzać projektami Klientów biznesowych. Ofertę kierujemy dla kandydatów, którzy posiadają już podstawowe doświadczenie w tej roli, jak i osób, które chcą się rozwijać i w przyszłości zająć stanowisko Kierownika Projektów IT.

Jeśli z którymś z kryteriów masz wątpliwości – nie wahaj się aplikować, potrafimy rozpoznać i rozwijać osoby z potencjałem!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika projektów informatycznych (w tym przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, nadzorowanie realizacji usługi, dbanie o jakość dostarczonych rozwiązań oraz raportowanie postępów),
  • Współpraca z Klientami i zespołami developerskimi w celu realizacji projektów,
  • Analizowanie potrzeb i wymagań Klientów oraz przekładanie ich na zadania zespołu,
  • Doradzanie oraz wspieranie merytorycznie Klientów,
  • Zapewnianie sprawnego przepływu informacji w projekcie.

Nasze wymagania

  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów,
  • Posiadanie umiejętności komunikacyjnych oraz zdolność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu, umiejętność priorytetyzowania zadań

Mile widziane

  • Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z projektami informatycznymi,
  • Jeśli znasz zagadnienia dotyczące webdevelopmentu w stopniu pozwalającym na skuteczną pracę z zespołem developerskim oraz umiejętność przedstawienia zagadnień technicznych Klientowi w przystępny dla niego sposób,
  • Jeśli znasz zagadnienia z zakresu WMS, MES, EOD oraz ERP.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników

To oferujemy

  • Weźmiesz udział w ambitnych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • Przyjazną atmosferę w nowoczesnym i komfortowym biurze,
  • Rozwój dzięki dofinansowaniu do szkoleń czy certyfikatów oraz stały dostęp do popularnych platform szkoleniowych,
  • Rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowych dzięki karcie
  • Multisport, dofinansowanie do zakupu sprzętu i wiele innych,
  • Zachowujemy work/life balance

Klauzula

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Asiston Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Asiston Sp. z o.o.*

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP