Od 16 lat obserwujemy u naszych partnerów biznesowych potrzebę przemyślanej digitalizacji procesów biznesowych. Skala i jakość tych procesów ewoluowała przez ten czas, a potrzeba innowacji stanowi podstawowy czynnik w poprawianiu konkurencyjności firmy.

Początki wdrożenia systemów ERP

Gdy w 2006 roku po raz pierwszy wdrażaliśmy system ERP obaw ze strony klienta było wiele. Szybko jednak te obawy zamieniały się w okazje do podnoszenia wydajności przedsiębiorstwa i potrzeby dalszego rozwoju.

Jako pionierzy na rynku polskim we wdrożeniach systemu SAP Business One stale podnosiliśmy poprzeczkę i dostarczaliśmy naszym klientom nowoczesne rozwiązania. Na początku był to system w wersji on-premise, później rozwiązanie oparte na szybkiej bazie danych SAP HANA i w końcu rozwiązanie chmurowe SAP Business One Cloud, które pozwoliło naszym klientom obniżyć koszty wejścia w nowoczesną platformę ERP. W każdym z tych rozwiązań stawaliśmy się liderem na polskim rynku często też aspirując do grona najlepszych firm w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wysoki poziom standardów

Dbamy o świadczenie wysokiego poziomu usług, dążąc do dokładnego poznania potrzeb biznesowych klientów oraz wykonania szczegółowej analizy przedwdrożeniowej. Punktem wyjścia zawsze są cele, potrzeby i procesy biznesowe firmy. Zajmujemy się całym cyklem życia systemu ERP, wspieramy jego utrzymanie oraz rozwój. Nasi eksperci wciąż zdobywają nowe kompetencje produktowe i wiedzę branżową – są doradcami produktowymi, technicznymi, ale też specjalistami znającymi zagadnienia branżowe. W naszą kulturę organizacyjną wpisany jest ciągły rozwój, podnoszenie kompetencji i budowanie synergii we współpracy z klientami.

Aktualnie rozwijamy portfolio produktowe o nowoczesne systemy ERP dedykowane średnim i dużym firmom, które są odpowiedzią na potrzeby tych firm do transformacji cyfrowej. Zaawansowane rozwiązania informatyczne, takie jak SAP Business ByDesign dedykowany system ERP funkcjonujący jedynie w chmurze oraz SAP S/4HANA, korzystający z najnowszych technologii jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe czy analizy predykcyjne, stanowią szansę dla tych firm na skuteczną digitalizację procesów biznesowych.

Uzupełnieniem systemów ERP są programy komplementarne, które rozszerzają ich funkcjonalności. Posiadają dedykowany pakiet rozwiązań dla poszczególnych procesów jak produkcja, zarządzanie magazynem, zarządzanie projektami czy elektroniczny obieg dokumentów. Wiele z nich stanowi nasze autorskie rozwiązania, które przez lata tworzyliśmy i rozwijaliśmy.

Rozwiązania dla B2B/B2C

Nowością w naszej ofercie jest platforma e-commerce zintegrowana z systemami SAP, która stanowi kompleksowe rozwiązanie dla firm handlowych o dowolnej skali działania. Platforma stanowi silnik dla działań zarówno B2B jak i B2C i skaluje się wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa. Połączenie platformy do sprzedaży internetowej z rozwiązaniami ERP to szansa na transformację biznesową i otworzenie się na nowych klientów oraz nowe rynki. Rozwiązanie SUPREMIS E-commerce koncentruje się na zwiększaniu sprzedaży, upraszczaniu procesu e-commerce w celu zapewnienia sprawnej obsługi i zwiększania satysfakcji kupujących.

Jako lider wdrożeń SAP na rynku MŚP w Polsce czujemy się zobowiązani do nieustannego podnoszenia standardów naszej pracy na rzecz klientów, oferowania jeszcze lepszych perspektyw na wzrost dla firm, które z nami współpracują, i tych, które zwiążą się z nami na kolejne lata. Aktualnie jako jedyny partner SAP oferujemy pełen zakres rozwiązań w zakresie systemów zarządzania, zarówno dla firm małych, średnich, jak i dużych. Ofertę wzbogacamy solidnym rozwiązaniem SAP SuccessFactors do zarządzania kapitałem ludzkim oraz rozwiązaniami analitycznymi i predykcyjnymi. Intensywnie stawiamy na rozwój kompetencji naszych zespołów w celu zwiększania wartości ze współpracy z SUPREMIS. Pozwala to na dzielenie się naszymi doświadczeniami i wiedzą w zakresie strategii transformacji cyfrowej firm w Polsce.