Zredukuj ryzyko i zwiększ efektywność swojej firmy – zarejestruj się na najbliższy webinar Sente, aby poznać korzyści wdrożenia ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym. Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2024 o godzinie 12:00.

Dlaczego warto wdrożyć ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym?

Szybko rozwijające się firmy z sektora MŚP potrzebują efektywnych i elastycznych rozwiązań ERP i WMS, aby zyskać przewagę konkurencyjną. Wdrożenia w modelu tradycyjnym wiążą się jednak z wysokimi kosztami początkowymi, co może stanowić istotną barierę dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw.

Podczas webinaru „Wdrożenie ERP i WMS w subskrypcji – cyfryzacja bez bariery wejścia” dowiesz się, jak projekt w modelu subskrypcyjnym może obniżyć te koszty, umożliwiając Twojemu przedsiębiorstwu dostęp do zaawansowanych technologii bez dużych inwestycji początkowych.

Podczas webinaru:

– Dowiesz się, w jaki sposób zminimalizować początkowe koszty wdrożenia dopasowanych rozwiązań ERP i WMS.

– Poznasz korzyści płynące z korzystania z modelu subskrypcyjnego, który umożliwia uniknięcie dużych inwestycji początkowych.

– Dowiesz się, jak definiować mierzalne cele biznesowe, które stoją za efektywnością wdrożenia w subskrypcji.

– Otrzymasz praktyczne wskazówki i porady od ekspertów.

O tym, w jaki sposób wdrożenie systemu informatycznego w modelu subskrypcyjnym może poprawić efektywność operacyjną przedsiębiorstwa, jednocześnie obniżając barierę wejścia do świata dopasowanych rozwiązań, opowiedzą eksperci: Wojciech Nowak, Partner zarządzający w Sente i Paweł Forystek, Konsultant biznesowy w Sente. Spotkanie poprowadzi Ewa Bednarz, Head of Marketing w Sente.

Więcej informacji i rejestracja na webinar: https://sente.clickmeeting.com/webinar-wdrozenie-erp-i-wms-w-subskrypcji-cyfryzacja-bez-bariery-wejscia/register

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.