Na pytania Marka Mac – CEO portalu myERP.pl odpowiadal  Juliusz Tomeczek, Dyrektor Produktu TRIVA w Soneta sp. z o.o.

TRIVA ERP jest jednym z nowszych produktów firmy Soneta. Jakie elementy wyróżniają system na tle reszty oferty? Co czyni TRIVĘ wyjątkową?

Juliusz Tomeczek: System ERP TRIVA jest produktem charakterystycznym już przez samą swoją konstrukcję. Podstawową jednostką i miejscem pracy w jego obrębie jest Kokpit użytkownika – i każdy użytkownik może dowolnie modyfikować swój Kokpit w zależności od potrzeb. Dzięki temu system łatwo się skaluje i dostosowuje do rozmiarów danej firmy.

Nasz system ponadto natywnie wspiera moduły BI i Workflow, co przekłada się na usprawnienie i usystematyzowanie codziennych procesów wśród naszych Klientów. Funkcjonalności te mogą zostać wykorzystane w każdym Kokpicie, dając swobodę działania, którą doceniają użytkownicy.

Co można określić jako najmocniejszą stronę systemu?

W ostatnich tygodniach rozpoczęło się wdrożenie TRIVA ERP w Grupie MTP. Jak istotnym krokiem dla kierownictwa jest tak duży kontrakt?

Jakie są plany na dalszą część 2022 roku?

TRIVA debiutowała w trudnym, pandemicznym okresie. Jak ten czas, naznaczony szeroką implementacją pracy zdalnej, wpłynął na kierunek rozwoju systemu?

W jakim kierunku podąża rynek i jak widzicie swoją rolę w kontekście tych zmian?

Jakie problemy może rozwiązać wdrożenie TRIVA?

Od przeszło 20 lat związany z rynkiem zintegrowanych systemów zarządzania a w szczególności systemów ERP. Do końca 2021 roku jako Product Manager w firmie consultingowej był odpowiedzialny za rozwój produktów klasy ERP dla rynku MŚP. Aktualnie na stanowisku Dyrektora Produktu w Firmie Soneta sp. z o.o. odpowiada za rozwój sieci Partnerskiej TRIVA oraz systemu ERP TRIVA dedykowanego dla Klienta Premium. Karierę zawodową rozpoczynał jako programista-wdrożeniowiec systemów bankowych. Równocześnie współpracuje również z wyższą uczelnią gdzie ma możliwość dzielenia się swoją wiedzą w ramach przedmiotów – Systemy ERP, Zintegrowane Systemy Zarządzania oraz Zarządzanie Projektami.

Juliusz Tomeczek

Dyrektor Produktu TRIVA, Soneta sp. z o.o

Przeczytaj również: