W najnowszym odcinku gościmy dwóch ekspertów z firmy Simple S. A. – Tomasza Madejka, analityka biznesowego oraz Macieja Podgórzaka, kierownika sprzedaży. Obaj specjaliści posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie systemów ERP dedykowanych dla sektora edukacji.

Podczas rozmowy Tomasz i Maciej przybliżają nam specyfikę platformy SIMPLE.EDU, która została stworzona z myślą o uczelniach wyższych. Jakie korzyści przynosi wdrożenie tego narzędzia? Czy są funkcje, które wyróżniają SIMPLE.EDU na tle innych systemów? Goście dzielą się również informacjami na temat nowej wersji systemu BAZUS – EDU.HUB, która niedawno została zaprezentowana w newsletterze dla dotychczasowych klientów.

W trakcie podcastu poruszamy także temat wyzwań związanych z wdrożeniem i utrzymaniem systemów informatycznych na uczelniach wyższych oraz sposobów na ich przezwyciężenie. Tomasz i Maciej opowiadają o najnowszych trendach w zakresie technologii dla uczelni oraz o tym, jakie innowacje mogą wpłynąć na przyszłość sektora edukacji.

Jeśli zastanawiasz się, jakie są najlepsze praktyki przy wyborze i wdrożeniu systemu dla uczelni wyższej, ten odcinek dostarczy Ci mnóstwo cennych wskazówek. Naszym gościom nie brakuje spostrzeżeń na temat przyszłości systemów dla uczelni wyższych oraz ewolucji technologii w nadchodzących latach.

Nie przegap okazji, by zanurzyć się w fascynujący świat systemów ERP dedykowanych dla branży edukacyjnej i dowiedzieć się więcej o tym, jak technologia może wspierać rozwój uczelni wyższych.

Zapraszamy do odsłuchania, a jednocześnie informujemy, że na pewien czas zawieszamy naszą serię podcastów. Niebawem wrócimy w nowym, odświeżonym i jeszcze ciekawszym formacie. Dziękujemy za dotychczasową obecność i wsparcie – do usłyszenia!