Firma DO-MET na co dzień zajmuje się obróbką metali, toczeniem i frezowaniem. Działa na rynku od 1996 roku, ale to rok 2018 był rekordowym rokiem jeśli chodzi o liczbę zamówień i sprzedaż. W ostatnim czasie firma pozyskała nowych klientów i została rozpoczęta produkcja elementów do wydobycia ropy naftowej i gazu z dna morskiego, a także dla przemysłu kolejowego. Dlatego też firma DO-MET zdecydowała się na wdrożenie VENDO.ERP®, bo rozwój i optymalizacja jest w centrum uwagi firmy.

Dział Handlowy

VENDO.ERP® w dziale handlowym DO-MET usprawnia pracę czteroosobowego zespołu, który zajmuje się obsługą zapytań ofertowych, przygotowaniem ofert, przyjmowaniem i obsługą zamówień od klientów, których jest nawet 100 miesięcznie. Co więcej VENDO.ERP® daje firmie DO-MET możliwość pozyskiwania lepszych kontraktów z koncernami, dla których sprawne zarządzanie firmą jest jednym z kluczowych warunków rozpoczęcia współpracy.

Dział Produkcji

W dziale produkcyjnym, gdzie produkcja jest bardzo zróżnicowana – jednocześnie jest kilkadziesiąt otwartych linii produkcyjnych, zaangażowanie maszyn jest bardzo różne, każdy cykl jest inny, przy 40 pracujących maszyn w systemie trzyzmianowym. Różnorodność wykonywanych części jest tak duża, że przez ostatnie 10 lat nie było 2 identycznych ustawień na produkcji. Dzięki VENDO.ERP® zarządzanie tak złożoną produkcją jest możliwe i sprawne.

VENDO.ERP® rozwija się wraz z Klientem i dopasowuje do konkretnych potrzeb firmy DO-MET.

Zapraszamy do obejrzenia tego krótkiego filmu.