To czy systemy ERP są potrzebne i użyteczne dawno przestało być przedmiotem dyskusji. Wykorzystywanie technologicznych rozwiązań do prowadzenia firmy, zarządzania i jej rozwoju jest już normą, a nie opcją premium. Dlatego warto używać narzędzi, które dają realne korzyści i konkretne informacje. O informacje na temat samego ERP nie trudno. Problemem jest właściwie mnogość dostępnych materiałów.

Dlatego z pomocą przychodzi darmowy ebook od TechData, który systematyzuje tę wiedzę. Zawiera wszystko, co chcecie wiedzieć o ERP, ale boicie się zapytać. Treści dotyczą konkretnie Microsoft Dynamics 365 Business Central. To produkt dla firm, dzięki któremu zarządzanie przedsiębiorstwem stanie się efektywniejsze.

Wszystkie możliwości w jednym miejscu

Cała funkcjonalność Microsoft Dynamics 365 Business Central opisana jest na zaledwie 27 stronach. Nie trzeba czytać opasłych tomów i zagłębiać się w tajniki technologicznego języka. Wszystko przedstawione prosto i zrozumiale, tak jak działanie samego produktu.

Narzędzie obejmuje zarządzanie finansami, relacjami z klientami, zarządzanie łańcuchem dostaw, projektami, zasobami ludzkimi, serwisem czy produkcją. Posiada szkolenia i certyfikacje oraz klarowną ścieżkę wdrożenia. Samo korzystanie z narzędzia jest bardzo intuicyjne. O tym wszystkim, w rozszerzonej formie, przeczytasz w darmowym ebooku.

Te kilkadziesiąt stron rozwieje wątpliwości i w zrozumiały sposób przeprowadzi przez wszystkie funkcjonalności Microsoft Dynamics 365 Business Central. Skoro wiedza leży na wyciągnięcie ręki, a właściwie w zasięgu kilku kliknięć, i to za darmo, szkoda z niej nie skorzystać.

Dobra informacja jest taka, że to nie wszystko! Chcemy, żeby dostępny materiał był w pełni zrozumiały i łatwy do przyswojenia. Zaprosiliśmy do współpracy dr Macieja Kaweckiego, popularyzatora i pasjonata technologii, który na swoim koncie ma m.in. karierę akademicką, lata pracy w Ministerstwie Cyfryzacji i tytuł ambasadora DigitalEU.

Przygotował dla Was filmy, które uzupełnią i poukładają wiedzę z ebooka. Dr Kawecki odpowiada w trzech materiałach wideo na nurtujące pytania: co to jest ERP, co dzięki niemu możesz zyskać i czy jest to system dla Ciebie.

 

  • Czas na prawdziwe kompendium wiedzy. To dobry moment i sposób na rozpoczęcie długoletniej współpracy z systemem ERP. Poznajcie się!

  •  Masz własną firmę? To narzędzie dla Ciebie. Znasz kogoś, kto potrzebuje wsparcia? Śmiało, podziel się wiedzą. Starczy dla wszystkich!

 

Jesteś zainteresowany rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Skontaktuj się z przedstawicielem Tech-Data.

Dorota Wróblewska( Kowalska)

Cloud Product Manager

Mobile: +48 609 096 653
Email: dorota.wroblewska@techdata.com