Jak ważne w biznesie są dane?

Dane, które są każdego dnia przetwarzane w organizacjach to nieocenione źródło kompleksowej wiedzy biznesowej. Jak wdrożyć analitykę w firmie w oparciu o system ERP?

Od momentu wynalezienia komputera wartość informacji nieustannie rośnie. Ma to szczególne znaczenie dla biznesu, który – napędzany danymi – może szybciej się rozwijać. By dotrzymać kroku konkurencji rynkowej, współczesne organizacje będą musiały opracować proces ich gromadzenia, a następnie przetwarzania.

Analityka biznesowa z wykorzystaniem systemu ERP

W wielu firmach na co dzień wykorzystywane jest oprogramowanie do zarządzania biznesem, które wspomaga przepływ pracy i umożliwia optymalizację procesów wewnętrznych w firmie. Dysponując systemem, gromadzącym wszystkie dane w jednej bazie, mamy solidne fundamenty do wdrożenia zaawansowanej analityki. Z pomocą rozwiązania Business Intelligence (BI) możliwe jest szybkie przetwarzanie danych biznesowych w kompleksowe raporty, składające się z wykresów, tabeli i wskaźników.

Rozwiązanie Business Intelligence jest dostępne w polskim systemie ERP enova365 i pozwala Użytkownikom na zaawansowaną analitykę danych oraz ich wizualizację w dedykowanym miejscu – Panelach BI.

Rozpocznij analizę danych z rozwiązaniem Business Intelligence

Pobierz bezpłatny przewodnik „Analityka w zasięgu Twojej firmy”, przygotowany przez ekspertów z Soneta sp. z o.o., producenta enova365 i dowiedz się:

  • dlaczego warto wizualizować dane biznesowe;
  • jak dobierać wskaźniki do raportów;
  • jak przyspieszyć analizę finansową w oparciu o piramidę Du Ponta;
  • jak efektywnie śledzić sprzedaż i stany magazynowe.

 

 

Wizytówka firmy                                                                                                                                                                      Strona firmy