ERP cloud – IFS Cloud

Gościem dzisiejszego odcinka jest Bartłomiej Denkowski, Head Business Solutions Department w InfoConsulting. Panowie – Marek Mac i Bartłomiej Denkowski, rozmawiają o rozwiązaniach ERP z chmury – Cloud ERP. Temat, który będzie trendem w systemach ERP w 2023 roku.

Co to jest ERP Cloud?

Cloud ERP to system planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), który działa na platformie chmurowej dostawcy, a nie w sieci lokalnej. Umożliwiają organizacjom dostęp przez Internet. Oprogramowanie ERP integruje i automatyzuje podstawowe funkcje finansowe i operacyjne. Zapewnia pojedyncze źródło danych, w tym zarządzanie zapasami, zamówieniami i łańcuchem dostaw. A także pomoc w zaopatrzeniu, produkcji, dystrybucji i realizacji. Organizacje uzyskują dostęp do oprogramowania przez Internet, więc wystarczy połączenie z Internetem i przeglądarka.

Ponieważ jest hostowane przez dostawcę ERP i dostarczane jako usługa dla firm, oprogramowanie ERP w chmurze obsługuje tę samą lub lepszą funkcjonalność co systemy lokalne. I co więcej bez opłaty licencyjnej.

W swoim raporcie firma badawcza IDC stwierdziła, że „popyt na oparte na chmurze systemy ERP wciąż rośnie ze względu na ich zdolność do uzyskiwania dostępu do ogromnych ilości danych i analizowania ich w czasie zbliżonym do rzeczywistego”.

Oznacza to wgląd w stan zapasów w czasie rzeczywistym dla zespołów sprzedażowych i uwolnienie zespołów finansowych, które mogą uważnie śledzić przebieg gotówki i szybko reagować na audyty lub inne wezwania do uzyskania danych o wydajności.

IFS Cloud – system ERP z chmury

To system, który zmienia się w sposób ewolucyjny. Dochodzą nowe funkcjonalności i nowe technologie. Platforma IFS Cloud jest wydajna, elastyczna i otwarta. Stawia doświadczenia użytkownika na pierwszym miejscu. Oferuje w pełni otwarte interfejsy API, a ponadto charakteryzuje się wysoką wydajnością i wbudowanymi innowacjami, takimi jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i internet rzeczy.

Automatyzacja i optymalizacja wyników za sprawą rozwiązań w zakresie uczenia maszynowego (ML) i sztucznej inteligencji przeznaczonych do stosowania na rynku. Wspiera procesy podejmowania decyzji poprzez wizualizację, raportowanie i analizę danych. Jest w pełni personalizowana.

Serdecznie zapraszam do odsłuchania i komentowania.
Marek Mac

Spotify: