Jak wdrożyć dopasowany do potrzeb system ERP lub WMS bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych? Poznaj innowacyjny model subskrypcyjny. W środę 17.04.2024 o godzinie 12:00 weź udział w naszym kolejnym webinarze „Wdrożenie ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym”.

 

Dynamicznie rozwijające się firmy z sektora MŚP potrzebują dopasowanych do potrzeb rozwiązań ERP i WMS, które pomogą im w budowaniu przewagi na konkurencyjnym rynku. Tradycyjny model wdrożenia wiąże się jednak z wysokimi kosztami początkowymi, co może stanowić barierę dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw. Dowiedz się, w jaki sposób zwiększyć efektywność w swojej firmie bez obciążania budżetu. Poznaj realne korzyści wdrożenia systemu ERP lub WMS w subskrypcji.

Zwiększ efektywność i zredukuj ryzyko – poznaj korzyści wdrożenia ERP i WMS w modelu subskrypcyjnym

Rozwiń swoją wiedzę na temat wdrożenia systemu ERP lub WMS w modelu subskrypcyjnym. Dowiedz się, w jaki sposób obniżyć wysokie koszty początkowe takiego projektu i zredukować ryzyko niepowodzenia. Podczas naszego webinaru:

– poznasz korzyści modelu subskrypcyjnego dla Twojej firmy,

– porównasz tradycyjny i subskrypcyjny model wdrożenia,

– dowiesz się, jak wdrożyć system ERP lub WMS nie obciążając budżetu.

O tym, w jaki sposób projekt wdrożeniowy w modelu subskrypcyjnym może poprawić efektywność operacyjną przedsiębiorstwa, jednocześnie obniżając barierę wejścia do świata dopasowanych rozwiązań, opowie ekspert: Wojciech Nowak, Partner Zarządzający w Sente.

Zapisz się na webinar już dziś i zrób pierwszy krok w kierunku zwiększenia efektywności swojej firmy >> https://ubld.cc/1cc2e

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.