Rozproszone i niezintegrowane systemy IT to częsta bolączka firm, które działają w branży okiennej i drzwiowej. Tego typu sytuacja powoduje m.in. problemy w wyliczeniach marżowości przedsiębiorstwa oraz ograniczoną kontrolę nad rentownością poszczególnych zleceń. Do tego dochodzi wiele ręcznych czynności, które w wielu przypadkach mogłyby być zautomatyzowane.

Czy może być inaczej? Jak zintegrowane rozwiązania IT są w stanie pomóc i jakie problemy rozwiązują? Ile powtarzalnych czynności można zautomatyzować?

Zapisz się na bezpłatny webinar „Usprawnienie i automatyzacja procesów w firmach z branży okienno-drzwiowej” i dowiedz się m.in.:

  • jaka jest sytuacja polskiej branży stolarki okiennej i producentów drzwi?
  • z czym na co dzień mierzą się przedsiębiorstwa z tej branży?
  • jakie są główne korzyści zintegrowanych systemów informatycznych?
  • jak integracja poszczególnych systemów może pomóc firmie zwiększyć jej przewagę konkurencyjną?
  • jak automatyzować procesy biznesowe w firmach okiennych?
  • jak wygląda funkcjonowanie zintegrowanych rozwiązań w praktyce?

Webinar odbędzie się 17 marca o godzinie 10:00 i będzie prowadzone przez Michała Glinkę z Grupy Ekspert. Firma ta od ponad 25 lat specjalizuje się we wdrożeniach systemów ERP wraz z dedykowanymi branżowymi rozwiązaniami, ma na koncie ponad 750 realizacji.

 

Ponad 100-osobowa firma z branży okienno-drzwiowej, której sieć dystrybucji sięga na kilkanaście krajów na kilku kontynentach

Rafał Skawski

Dyrektor sprzedaży, Plastixal

Wydawnictwo, które od 2003 roku dostarcza właścicielom, dyrektorom i managerom firm produkujących okna, drzwi, bramy, osłony i fasady rzetelną wiedzę o rynku stolarki.

Paweł Gregorczyk

Redaktor prowadzący, Forum Branżowe