Dzisiejszym gościem jest Tomasz Radomski, doradca klienta ds. cyfrowej transformacji w firmie Apollogic. Z Tomaszem, który od ponad 10 lat wspiera organizacje w procesie digitalizacji działań zakupowych i sprzedażowych, będziemy dyskutować o trendach branżowych i nowych technologiach.

Tomasz podzieli się z nami swoją wizją technologicznych rozwiązań, które mogą zdominować rynek w najbliższych miesiącach. Zastanowimy się, jak rozwój sztucznej inteligencji wpłynie na codzienną pracę specjalistów ds. zakupów i czy przyszłe trendy wpłyną na zmianę roli działów zakupów w organizacjach.

Poruszymy także temat wejścia w życie dyrektywy o raportowaniu ESG i jej wpływu na etykę i transparentność procesów zakupowych. Tomasz zdradzi, gdzie mogą pojawić się nowe źródła oszczędności, już stosowane przez największych światowych graczy w procesach zakupowych.

Na koniec nasza rozmowa skieruje się ku przyszłości. Tomasz wskaże jeden trend branżowy, który jego zdaniem ma największe szanse na dominację na rynku w najbliższym roku.