IFS

IFS pomaga dostarczać bardziej zindywidualizowane oferty przez zapewnienie najlepszych w swojej klasie funkcji obejmujących produkcję dyskretną, procesową oraz produkcję w modelu mieszanym...
(2 Głosy)
5 /5 (2 Głosy)
Koszt
Rozmiar firmy
S
M
L
Technologia
Platforma

Informacje podstawowe

IFS Applications to pakiet połączonych ze sobą systemów obiegu dokumentów, takich jak księgowość, gospodarka magazynowa, dystrybucja, sprzedaż i HCM. Poprzez integrację szeregu przepływów pracy w biurach i na zapleczu, program ma na celu wyeliminowanie wewnętrznych problemów i usprawnienie operacji.

Oprogramowanie zawiera informacje w czasie rzeczywistym, a dostęp do niego można uzyskać zarówno w chmurze, jak i poprzez instalację lokalną. Jest przeznaczone dla średnich i dużych firm. Program jest wysoce zintegrowany i zawiera różne opcje wsparcia i szkoleń online dla użytkowników.

 

Główne zalety systemu IFS Applications
Dostępność: System IFS Applications można wdrożyć różnymi drogami: SaaS, modele usług w chmurze, IFS Managed Cloud lub on-premise. Dzięki wdrożeniu w chmurze dostęp do programu można uzyskać w dowolnym czasie i miejscu, o ile tylko dostępne jest połączenie internetowe.
Dane w czasie rzeczywistym: Program zawiera dane i wizualizacje w czasie rzeczywistym. Na przykład zmiany inżynieryjne, wąskie gardła w systemie produkcyjnym i wszelkie braki materiałowe mogą być analizowane na bieżąco. Skanowanie kodów kreskowych umożliwia również śledzenie przepływu produktów i materiałów w całym łańcuchu dostaw.
Zwiększenie przychodów: Identyfikacja i redukcja wąskich gardeł, prognozowanie popytu i doskonalenie procesu sprzedaży pozwalają zwiększyć przychody. System IFS Applications zawiera szereg funkcji, które mogą zmaksymalizować przychody dzięki takim elementom, jak zmniejszenie ilości zepsutych produktów i zwiększenie wydajności.
Zwiększenie produktywności: System IFS Applications może usprawnić i zautomatyzować takie aspekty przepływu pracy, jak sprzedaż, produkcja i dystrybucja. Dzięki skróceniu czasu, jaki pracownicy poświęcają na zadania takie jak fakturowanie dostawców, które można zautomatyzować za pomocą tego narzędzia, pracownicy mają więcej czasu na inne ważne zadania.
Zgodność z przepisami prawa: Program ten pomaga zapewnić zgodność firmy z szeregiem standardów i przepisów branżowych oraz rządowych. Na przykład, IFS Zarządzanie Kapitałem Ludzkim może śledzić i zarządzać środkami bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników zgodnie z wymogami prawnymi. Dostępne jest również specjalne narzędzie do konserwacji, które pomaga zapewnić przestrzeganie przepisów przez firmę.

Moduły

 • Analiza Zarządcza
 • Modelowanie Biznesowe
 • Fianase
 • Dystrybucja
 • Remonty
 • CRM

Specjalizacje

Automotive Budownicza Chemiczna Dystrybucja Elektronika Meblarska Metalurgiczna Sektor publiczny

Dostawcy systemu

Case study

Galeria systemu

Rozwiązanie

Wybrani klienci

sits
kuznia polska
Celma
torpol

Wydarzenia związane z IFS

IFS Unleashed: Świat technologii na wyciągnięcie ręki.

10-14 pażdziernika 2022, w Miami (USA)
IFS Unleashed to miejsce, które jednoczy przedsiębiorstwa i ekspertów z całego świata, jest świętem innowacyjności oraz globalnego ekosystemu IFS. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania oraz ich możliwości, zaś eksperci będą starać się zainspirować gości wyjątkowymi przykładami rozwoju firm dzięki wykorzystaniu technologii IFS.

Materiały do pobrania

Artykuły

Opinie o IFS

Komentarze Zostaw swoją ocenę
Sortuj po :

Bądź pierwszy i zostaw komentarz

/ 5
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

This review has no replies yet.

Avatar
Show more
Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw swoją ocenę

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

 • {{{ review.rating_post_title }}}
  {{{ review.rating_title }}}

  {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

  Pokaż

Aktualne tematy na forum

PIT- 11
Deklaracja VAT UE

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz