Takiego raportu jeszcze nie było!

Jeszcze bardziej kompletny, merytoryczny, uczący i nasuwający refleksje materiał. To określenia, które nasuwają się każdemu, kto zdążył zapoznać się z całą zawartością raportu za cały 2022 rok i nadchodzące trendy w 2023 roku.  Jest to owoc skrupulatnej współpracy 30 firm i ponad 100 użytkowników, mających do czynienia na co dzień z rozwiązaniami cyfrowymi dla przedsiębiorstw.

Został przygotowany przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą płynąć nurtem obecnych trendów i zmaksymalizować wyniki swoich biznesów. Niniejszy raport to nie tylko fakty czy perspektywiczny opis branży zajmującej się cyfryzacją, ale również porady i cenne wskazówki. Związane są one chociażby z wyborem oprogramowania, przebiegiem wdrożenia oraz pytaniami, które nurtują większość dzisiejszych przedsiębiorców.

Poruszyliśmy zagadnienia związane z między innymi rozwiązaniami chmurowymi, standaryzacją ERP, Contact Center, automatyzacją czy e-commerce. Odnieśliśmy te kwestie przede wszystkim do istotnych dla większości rynków na świecie wydarzeń, takich jak kryzys energetyczny, inflacja oraz wojna między Rosją a Ukrainą. Oprócz podsumowania zeszłego roku, skupiliśmy się również na nadchodzących zmianach dla obecnych, jak i przyszłych posiadaczy użytkowników narzędzi cyfrowych w 2023.

Według mnie i ekspertów, którzy zdążyli już się z tym materiałem zapoznać, raport stanowi zatem obowiązkową lekturę dla każdego, niezależnie od stopnia wiedzy, doświadczenia czy poziomu cyfryzacji w jego firmie. Z myślą o mało doświadczonych czy też tych, którzy dopiero poznają uniwersum zaawansowanych technologii cyfrowych, napisaliśmy raport przy użyciu możliwie zrozumiałego i prostego języka. Nie udałoby się to bez pomocy partnerów myERP.pl, którzy poza wzięciem udziału w przeprowadzonym przez nas badaniu dołożyli swoją cegiełkę w postaci wartościowych przemyśleń. Opartych na podstawie własnej wiedzy, doświadczeń i stosowanych dotychczas metod czy praktyk.  

ERP raport 2023

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niezwykle cennym i wartościowym raportem. Gwarantujemy konkrety, które odmienią spojrzenie na branżę rozwiązań cyfrowych i utwierdzą w przekonaniu o ich nieprawdopodobnych możliwościach. Dla wszystkich nowych w temacie jest to doskonały materiał na start, który pozwoli zrozumieć i wprowadzić w życie nowy poziom automatyzacji w firmie.

Zapraszam do podzielenia się opiniami związanym z tym materiałem, bo każda sugestia czy komentarz będą dla nas – tych wszystkich przygotowujących ten raport i oczywiście dla mnie cenną wskazówką na przyszłość. Musicie wiedzieć, że nie przestajemy obserwować rynku, czy nie przestajemy rozmawiać z użytkownikami. Chcemy być na bieżąco i na bieżąco też przekazywać wnioski Wam.

Link do pobrania rapotu  :  Pobierz