Wartość polskiego rynku e-Commerce B2B w 2020 roku wyniosła ponad 637 miliardów złotych. Dla porównania jest to ponad 30% więcej niż w ubiegłym roku. Takie prognozy to duża szansa dla polskiego rynku, ale również wyzwanie dla firm działających w B2B. By sprostać przyszłym wymaganiom, firmy B2B coraz częściej decydują się na wdrożenie cyfrowej transformacji. To dzięki niej liderzy mogą cieszyć się ze spektakularnych wyników. Ale jak radzi sobie w tym zakresie cała branża? Jak polskie firmy dystrybucyjne i produkcyjne radzą sobie z tym procesem cyfryzacji? Zapraszamy do udziału w badaniu, którego celem jest  sprawdzenie, jaki jest stopień wdrożenia cyfrowej transformacji w polskich firmach dystrybucyjnych i handlowych.

 

Badanie branży dystrybucji i handlu

 

Do udziału w badaniu zapraszamy wszystkich przedstawicieli firm z branży handlu i dystrybucji. Ankieta jest anonimowa. Każdy, kto weźmie udział w badaniu, zyska przedpremierowy dostęp do pełnych wyników wraz z wnioskami. Wyniki badania będą doskonałym źródłem wiedzy na temat kondycji branży oraz mogą być inspiracją do rozwoju biznesu.

 

Badanie realizowane jest przez firmę Sentę we współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu oraz Polskim Instytutem Rozwoju Biznesu.

Aby wziąć udział w badaniu należy wypełnić poniższy formularz:: https://forms.gle/gv3R5wuKnrBoFcpa9