Każda firma dochodzi do momentu, w którym same arkusze kalkulacyjne już nie wystarczają. Potrzebne jest wówczas oprogramowanie, dzięki któremu możliwe będzie sprawne zarządzanie zasobami i procesami. I to właśnie dla takich firm jest sBiznes ERP.

sBiznes ERP to system innowacyjny, przejrzysty, intuicyjny oraz prosty w obsłudze. Zawiera elementy niezbędne do wspomagania pracy, obsługi, zarządzania, nadzoru i kontroli tego co dzieje się w firmie. Program sBiznes ERP dodatkowo umiejętnie redukuje koszty firmy.

Komu potrzebny jest system ERP?

System ERP powinna posiadać każda firma, która chce się rozwijać, zwiększyć efektywność pracy, a przede wszystkim zredukować koszty. Wszystkie potrzebne dokumenty, jak i informacje w jednym miejscu, usprawniają działanie przedsiębiorstwa. To kompleksowe rozwiązanie, po które sięga coraz więcej firm. Część firm decyduje się na wymianę kosztownego lub trudnego w obsłudze oprogramowania, na bardziej nowoczesny i prostszy system.

Od czego zależy wdrożenie i koszt systemu ERP?

Oprogramowanie SBiznes ERP jest dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Składa się z wielu modułów, a segmentowa budowa sprawia, że płaci się jedynie za funkcje, z których się korzysta.

Sprawny proces wdrożenia każdego systemu zależy od wielu czynników. Są to między innymi wielkość przedsiębiorstwa, wymogi co do systemu, ilość modułów wchodzących w skład systemu, ilość procesów jakie zachodzą w firmie oraz liczba użytkowników.

sBiznes a redukcja kosztów

System zarządzania ERP sBiznes posiada umiejętność dopasowania się do danego biznesu.  sBiznes to wielozadaniowe oprogramowanie, które łączy ze sobą wiele modułów oraz aplikacji, tworząc przy tym jednolitą całość.

Program pozwala usystematyzować dokumenty, ale też usprawnić działania wewnątrz firmy. Usprawnienie tych działań skutkuje tym, że poprawia się jej sytuacja finansowa. A zautomatyzowanie ich przy pomocy narzędzi sBiznes oszczędzi czas, który będzie mógł zostać wykorzystany na rozwój firmy, czy też na nowe inwestycje.

Korzyści wdrożenia systemu sBiznes ERP

Wdrożenie programu sBiznes niesie za sobą nieograniczone korzyści i możliwości. To przede wszystkim:

Obniżenie kosztów pracy

Automatyzacja, możliwość pracy zdalnej oraz ergonomia pracy., ale też segmentowa budowa sprawia, że płacisz jedynie za funkcje z których korzystasz.

Oszczędność czasu

Lepsza organizacja dokumentacji to łatwiejsze zarządzanie oraz znaczna oszczędność Twojego czasu. Dokumenty odpowiednio segregowane ułatwiają zarządzanie.

Zwiększenie efektywności pracy

Koniec z traceniem czasu na poszukiwanie dokumentów lub przesyłaniem ich miedzy programami.

Łatwy dostęp do informacji

Cała firma w obrębie jednej aplikacji. Szybka i bezpieczna wymiana dokumentów umożliwia swobodna komunikację pomiędzy pracownikami, urzędami oraz kontrahentami.

Bezpieczeństwo danych

Dane Twojej firmy znajdują się w bezpiecznej przestrzeni w chmurze, a opcje backupu są w dowolnym miejscu.

Sprawne zarządzanie stanami magazynowymi

Wygodne i funkcjonalne rozwiązanie optymalizujące pracę zespołów oraz całej firmy.

Wymiana e-dokumentów z urzędami i nie tylko

Bez problemu wyślesz dokumenty do Urzędów oraz kontrahentów , a także rozliczysz faktury i pracowników, bez konieczności fizycznej obecności w danej placówce.

Kompleksowość rozwiązania

sBiznes to system łączący wszystkie elementy niezbędne do sprawnego zarządzania firmą.

Szczegóły na: www.sbiznes.pl

Jak można zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki sBiznes?

Czas to pieniądz, a dzięki programowi sBiznes zaoszczędza się i jedno i drugie, poprzez zintegrowany system wspomagający zarządzanie.

Prosty i przejrzysty w obsłudze – to klucz do szybkiego wdrożenia i nauki oprogramowania. 

Wysyłanie dokumentów, faktur, rozliczeń jest możliwe bezpośrednio z programu sBiznes, co skutkuje efektywnością pracy. Łatwa i szybka wymiana informacji między pracownikami usprawnia przepływ dokumentów i plików w firmie, a automatyczne przypomnienia o ważnych terminach jest dodatkowym atutem sBiznes.

sBiznes modułowe oprogramowanie ERP

sBiznes to system ERP, który łączy wszystkie procesy finansowe, logistyczne, administracyjne oraz magazynowe. Zobacz ile cennego czasu możesz zaoszczędzić dzięki optymalizacji i automatyzacji pracy wynikającej ze zintegrowania wszystkich potrzebnych modułów w jednym programie. Program sBiznes posiada wydajną, bezpieczną i niezawodną bazę danych Microsoft SQL oraz stosuje najnowszą technologię .NET, co czyni go szybkim, wydajnym i bezpiecznym. Walidacja wielu obszarów sprawia, że ryzyko popełnienia błędu jest ograniczone do minimum.

Dlaczego sBiznes?

sBiznes to innowacyjny, przejrzysty, intuicyjny oraz prosty w obsłudze program, zawierający elementy niezbędne do wspomagania pracy, obsługi, zarządzania, nadzoru i kontroli.

Zawsze potrafimy dopasować się do potrzeb oraz doradzić najkorzystniejsze opcje do wyboru, dlatego każda firma, która dba o swoje koszty powinna wdrożyć nasz produkt sBiznes i przekonać się, że warto.

O zadowoleniu klientów możemy pochwalić się w opiniach, jest to zdecydowanie najlepsza forma motywacji i chęci dalszego rozwoju.

Wdrażamy także dedykowane rozwiązania dla klientów.

Wybrane opinie na: https://sbiznes.pl/wdrozenia/#