Istnieją różne organizacje, z sektora MŚP. Ich budżet nie jest taki sam jak w przypadku organizacji najwyższego szczebla. Małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) potrzebują wsparcia funkcjonalnego, które może dostarczyć wyniki w ich budżecie i zdolne do skalowania w górę lub w dół, jak na zmieniające się wymagania, które SAP Business ByDesign może zaoferować.

SAP Business ByDesign, jako rozwiązanie oparte na chmurze, pozwala na pracę w organizacji rozproszonej po całym świecie. W ten sposób rozwiązanie wspiera globalną kulturę pracy – rozszerzoną obecność firmy poza biura, miasta i kraje. Idealnie wpasowuje się w trend pracy zdalnej która wymusiła pandemia Covidowa

Czym jest SAP Business ByDesign?

SAP Business ByDesign to kompleksowe rozwiązanie obejmujące wsparcie w podejmowaniu decyzji, zarządzaniu procesami, zarządzaniu produktywnością  etc. Ponadto, jest w pełni elastyczny pozwala użytkownikom dodać więcej funkcji lub zmodyfikować istniejące w oparciu o potrzeby ich firmy.

Kluczowe korzyści z SAP Business ByDesign

Rozwiązanie kompleksowe

Zawierając wszystko SAP Business ByDesign jest rozwiązaniem kompletnym i nie wymaga od organizacji wdrażania osobnego oprogramowania dla każdego rodzaju zarządzanego procesu. Rozwiązanie może być dostosowane do wymagań różnych działów zajmujących się innego rodzaju sprawami. Pozwala na utrzymanie aktywnych tylko tych zakładek lub funkcjonalności, które są typowe dla danego działu. Jest to więc dostarczanie funkcjonalności w formacie „szytym na miarę”.

Ponadto,kluczowe podmioty zaangażowane w procesy decyzyjne otrzymują wszystkie informacje w jednym miejscu. W związku z tym, dodatkowy poziom widoczności sprawia, że ich praca jest łatwiejsza i bezbłędna w zakresie planowania strategicznego.

Rozbudowa zgodnie z planami rozwoju twojej firmy

Niezależnie od tego, czy jest to po prostu włączenie nowego pracownika do środowiska biznesowego, czy też wprowadzenie zupełnie nowego oddziału na mapie geograficznej firmy, SAP Business ByDesign umożliwia dostosowanie się do wszystkich zmian, od trywialnych po kluczowe. I to bez dodatkowych inwestycji w zasoby czy rozbudowy struktury kosztów.

Co więcej, organizacje nie muszą patrzeć na to, w której fazie cyklu biznesowego się znajdują, aby wdrożyć to rozwiązanie. Mimo to, mogą sprawić, że będzie się ono liczyło dla ich wymagań funkcjonalnych. W ten sposób wszystkie nowe przedsięwzięcia, takie jak nabycie nowego magazynu za granicą lub otwarcie kolejnego oddziału w tym samym mieście, mogą zostać połączone w jeden system, a także mogą być opracowywane równolegle.

Pracuj z dowolnego miejsca za pomocą własnego urządzenia

Środowisko biznesowe jest bardzo dynamiczne. Dlatego organizacje pracują nad tym, aby procesy wdrażania pracowników były szybsze i nie wymagały wysiłku. Wygoda pracowników jest na pierwszym planie, podobnie jak potrzeba uzyskania od nich produktywności. Praca z dowolnego miejsca, przy użyciu własnego urządzenia i raportowanie za pomocą wideo-czatów lub telefonu komórkowego to nowa norma wśród organizacji. Dlatego też oprogramowanie takie jak SAP Business ByDesign udowadnia swoją przydatność, ponieważ wspiera integrację mobilną.

Funkcje związane ze sprzedażą i obsługą klienta, w tym możliwość zapoznania klientów z produktami lub usługami poprzez katalogi online, zapewnienie im wsparcia np. chatbota oraz wysyłanie raportów sprzedaży online do przełożonych.

Podobnie, łatwość dostępu do danych pracowników i raportów dostępności, czy łatwość dostępu do struktury stanowisk każdego pracownika zdalnie pozwala przełożonym zapewnić, że wszyscy pracownicy mają zapewniony odpowiedni zakres obowiązków. Ponadto, upewnia to przełożonych, że wszyscy dają z siebie wszystko, aby osiągnąć cele firmy.

Dzięki SAP Business ByDesign można rejestrować zdalną obecność pracowników, analizować wydajność pracowników przebywających poza firmą oraz zarządzać listą płac w czasie podróży. Poza tym, asymilacja i wymiana informacji staje się łatwa do osiągnięcia z SAP Business ByDesign. Dlatego pracownicy mogą się rozwijać i pracować zgodnie ze zmieniającą się kulturą pracy w organizacji.

Rozwiązanie budżetowe

Jedynym celem SAP Business ByDesign jest umożliwienie prowadzenia biznesu nawet przy niskim lub średnim budżecie. Tak więc, rozwiązanie jest odpowiednie dla firm, które potrzebują skalowalnego wsparcia z efektywnego kosztowo planu abonamentowego. Przede wszystkim, branding SAP nie czyni go high-endowym rozwiązaniem ERP, ale jest on dostępny w budżecie, aby rozszerzyć zasięg wiedzy SAP do średnich przedsiębiorstw. Ma być swego rodzaju następcą dla SAP B1 ?

Podsumowując, SAP Business ByDesign jest skalowalnym, elastycznym, przyjaznym dla użytkownika i całkowicie modyfikowalnym rozwiązaniem automatyzacji biznesu. Jest to zaufane rozwiązanie wsparcia procesów dla firm średniej wielkości, które mają wszystkie cechy, których szuka się w przystępnej cenie. Jednym z czołowych polskich parnerów którzy wdrażają SAP Business ByDesing jest firma SUPREMIS, o której możecie poczytać również u nas na portalu myERP