Cieszymy się, że możemy ogłosić, iż system ERP RamBase znalazł się na liście finalistów aż w trzech kategoriach SaaS Awards! SaaS Awards to ceniony konkurs, który docenia najbardziej innowacyjne i efektywne rozwiązania SaaS w sektorze. To wyróżnienie to dowód naszej ciągłej determinacji w dążeniu do doskonałości oraz zaangażowania w pomoc firmom w przeobrażaniu swojego funkcjonowania.

Obecnie jesteśmy w gronie kandydatów do nagrody w następujących kategoriach:

  • Najlepszy produkt SaaS do zarządzania przedsiębiorstwem

  • Najlepszy produkt SaaS dla systemów ERP/MRP

  • Najlepszy produkt SaaS do zarządzania łańcuchem dostaw/magazynem

Nasze oddanie dla klientów przekracza wszelkie oczekiwania

Cieszymy się, że rynek docenia nasze starania. Jesteśmy zaszczyconym dostawcą ERP w chmurze wybieranym przez wiele firm. RamBase przez lata utrzymywał swoją pozycję jako wiarygodne i innowacyjne rozwiązanie dla firm wszystkich rozmiarów i z różnych branż. Nasz system umożliwia firmom skonsolidowanie wszystkich funkcji biznesowych w jednej platformie, co znacznie ułatwia współpracę, komunikację i podejmowanie decyzji. Zobowiązanie do innowacji sprawia, że użytkownicy RamBase mają zawsze dostęp do najnowszych narzędzi i technologii.

Potwierdzeniem naszej skuteczności są również historie sukcesu naszych klientów. W konkursie SaaS Awards prezentujemy naszą najnowszą współpracę z firmą GRIFF Aviation. Przybliżając historię tego wyjątkowego klienta, chcielibyśmy pokazać, jaką wartość jesteśmy w stanie dostarczyć branży, rozwijając się razem z RamBase.

Griff Aviation – innowacja na najwyższym poziomie

Griff Aviation zasłynęła z angażowania w projektowanie, tworzenie i innowacje. Zetknęliśmy się z zespołem ludzi pełnych pasji, których celem jest pchanie technologii dronów do granic możliwości. RamBase Cloud ERP okazał się kluczowym elementem, który pozwolił firmie przełamać operacyjne bariery, zoptymalizować mocne strony i przekształcić procesy pracy.

 

„Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom usługi najwyższej jakości, a RamBase jest kluczowym narzędziem, które pomaga nam to osiągnąć. Umożliwia nam utrzymanie porządku, monitorowanie naszych zapasów i śledzenie naszych finansów w czasie rzeczywistym.”

Andreas Josefsen, kierownik produkcji, Griff Aviation

 

Griff Aviation potrzebowała rozwiązania, które poradziłoby sobie ze złożonością ich działalności, jednocześnie skupiając się na kluczowych atutach. RamBase, dzięki solidnym funkcjom identyfikowalności i dokumentacji, okazał się płynnym i łatwym rozwiązaniem. Współpraca Griff Aviation z RamBase przyniosła znaczący postęp w kierunku efektywności, jakości i rozwoju. 

 

RamBase, ze swoją skalowalnością, monitorowaniem w czasie rzeczywistym i zgodnością z przepisami, stał się kluczowym narzędziem sukcesu Griff Aviation na konkurencyjnym rynku produkcji dronów. Wraz z partnerem RamBase, firmą Arribatec, mamy zamiar kontynuować swoją drogę do nowych osiągnięć.

Andreas Josefsen, kierownik produkcji, Griff Aviation

Ekspansja na rynku brytyjskim

RamBase nieustannie rozszerza swoją działalność w Wielkiej Brytanii, nie tracąc z oczu strategicznego rozwoju. W ramach naszych działań, Peter Fehily, nasz menedżer ds. partnerstw i kanałów na Wielką Brytanię, odgrywa kluczową rolę. Dzięki swojemu doświadczeniu w brytyjskim sektorze technologicznym, Peter dobrze rozumie specyfikę tego rynku.

 

„Bycie finalistą w aż trzech kategoriach SaaS potwierdza naszą pasję do dostarczania innowacyjnych rozwiązań, niezrównanych doświadczeń użytkowników i wartości transformacyjnej dla naszych klientów. Zarówno dla naszego utalentowanego zespołu, jak i naszych partnerów, to wyróżnienie podkreśla nasze zaangażowanie w ewolucję, adaptację i wzmacnianie pozycji firm dzięki technologii, która napędza wzrost, wydajność i sukces.”

Peter Fehily

menedżer ds. partnerstw i kanałów