Monitor Forum Pomysłów to pozytywna, innowacyjna i angażująca platforma, na której możemy wspólnie pracować nad rozwojem systemu ERP przyszłości. Patrząc wstecz na pierwsze kilka miesięcy korzystania z Monitor Forum Pomysłów, już teraz możemy nazwać to sukcesem.

Dalszy rozwój naszych produktów i biznesu ramię w ramię z naszymi klientami jest dla nas niezbędny. W ten sposób utrzymujemy dobre relacje i dzięki temu wiemy, że priorytetowo traktujemy właściwe działania. W ramach tego uruchomiliśmy cyfrowe forum pomysłów – Monitor Forum Pomysłów. Tutaj klienci, pracownicy i biura partnerskie Monitora na całym świecie mogą zgłaszać sugestie i pomysły, w jaki sposób powinniśmy dalej rozwijać MONITOR G5, aby był najlepszym systemem ERP, zoptymalizowanym dla firm produkcyjnych.

Od momentu uruchomienia Monitor Idea Forum dwa miesiące temu, odwiedzało je ponad 300 osób dziennie, a łącznie odwiedzający zgłosili ponad 350 pomysłów/sugestii, oddali ponad 1500 głosów i dodali wiele cennych komentarzy do istniejących pomysłów.

Więcej nowych pomysłów na MONITOR

Na forum najwięcej uwagi poświęcono kategoriom Produkcja i Sprzedaż, ale sugestie zostały zarejestrowane dla wszystkich kategorii. Wraz z wydaniem wersji 2.54 MONITOR G5, pierwsza sugestia z Monitor Forum Pomysłów ujrzała światło dzienne w naszym produkcie. Była to pierwsza propozycja, która uzyskała wystarczająco dużą liczbę głosów do zaimplementowania – niecały miesiąc po uruchomieniu forum.

W sumie zrealizowano już 8 pomysłów, a w najbliższej przyszłości planuje się opracowanie około 40 kolejnych. Jeszcze więcej z nich czeka na przedstawienie Radzie Produktu Monitora.

Uważnie słuchamy naszych klientów i ich pomysłów, a naszym celem jest stałe nadawanie priorytetów sugestiom zgłaszanym do Monitor Forum Pomysłów.

Mamy nadzieję, że wszyscy zechcecie mieć wkład w rozwój najlepszego systemu ERP na świecie, zoptymalizowanego dla firm produkcyjnych. Zaloguj się do Monitor Forum Pomysłów i podziel się już dziś swoją opinią!

Mamy nadzieję, że wszyscy zechcecie mieć wkład w rozwój najlepszego systemu ERP na świecie, zoptymalizowanego dla firm produkcyjnych. Zaloguj się już dziś i podziel się swoją opinią!

Jak to działa?

Zaloguj się przy użyciu tych samych danych logowania, których używasz do Portalu wsparcia Monitora, pod adresem ideas.monitorerp.com.

Jeśli nie masz danych do logowania, możesz wysłać e-mail na adres support@monitorerp.com.

Prześlij swoje zgłoszenie dotyczące obszaru, który chcesz rozwijać lub przeczytaj o setkach pomysłów, które zostały już przesłane przez innych użytkowników MONITORA. Na przykład możesz zagłosować na pomysł, który Ci się podoba, lub rozwinąć czyjś pomysł, dodając więcej informacji.

Co się dalej dzieje?

Nasi kierownicy zespołów ds. rozwoju każdego modułu w MONITOR G5 regularnie przeglądają nowo zgłoszone pomysły i komentarze oraz odpowiadają, kategoryzują i aktualizują status zgodnie z wymaganiami. Raz w miesiącu przedstawiają najlepsze pomysły Radzie Produktu Monitora.

Rada następnie zdecyduje jakie podjąć działania. W jej skład wchodzą przedstawiciele Sprzedaży, Konsultanci, Wsparcie techniczne, Dział rozwoju oprogramowania, a także nasz Prezes.

Jeśli byłeś zaangażowany w pomysł – lub sam złożyłeś wniosek – otrzymasz informację zwrotną, gdy status zostanie zaktualizowany. Może to być „Rozważane”, „Potrzebne więcej informacji”, „Planowane – część naszego planu rozwoju” i tak dalej.