Wieloletnie doświadczenie nowego Wiceprezesa Zarządu przybliży kapitał wiedzy eksperckiej do klientów, koncentrując się na ich satysfakcji i usługach najwyższej jakości.

Tomasz Majcherek objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu i tym samym jest odpowiedzialny za budowanie wartości dla klientów przy zastosowaniu eksperckiej wiedzy InfoConsulting i partnerskich oraz autorskich rozwiązań technologicznych. Skupi się również na realizowaniu misji InfoConsulting nie tylko w Polsce, ale także globalnie, w całej Grupie.

Tomasz Majcherek jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz studiów podyplomowych MBA University of Illinois oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją 25-letnią karierę zawodową rozpoczynał w szwedzkim koncernie Ericsson. Od początku jest związany z branżą wysokich technologii. Wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży zaowocowało wysokimi stanowiskami u niemieckich producentów oprogramowania wspierającego funkcjonowanie przedsiębiorstw – jako Dyrektor Sprzedaży w SAP Polska oraz Dyrektor Zarządzający na Polskę w Grupie proALPHA – trzecim co do wielkości dostawcą oprogramowania ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych.

Jako nowy członek zespołu InfoConsulting będę nadzorował obszar dostaw do klientów projektów i usług doradczych – wdrożeniowych oraz serwisowych – związanych z systemami ERP w Grupie InfoConsulting w Europie. To nowa funkcja w organizacji, której jednym z głównych zadań będzie praca nad ciągłym polepszaniem satysfakcji naszych klientów. Z radością otwieram ten nowy etap mojej kariery.

 TOMASZ MAJCHEREK