Nowy system ERP na polskim rynku – TRIVA ERP

TRIVA ERP powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów premium. Jest to system dla firm z bardzo dużymi wymaganiami co kastomizacji rozwiązania, w szczególności do kastomizacji interfejsu w myśl aktualnych trendów low-code (platforma niskokodowa), czyli bez udziału programisty, na zasadzie drag and drop. Ale też szybko rozwijające się, bo TRIVA ERP to narzędzie, które można rozwijać wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostu swoich potrzeb. TRIVA ERP to system elastyczny, dostosowujący się do wymagań przedsiębiorstwa i spełniający potrzeby rynku i klientów.

Charakterystyka

System ERP TRIVA jest systemem charakterystyczny ze względu na swoją konstrukcję. Podstawową jednostką jest Kokpit użytkownika, który może być dowolnie modyfikowany przez użytkownika w zależności od jego potrzeb. Dzięki temu system TRIVA ERP jest łatwo skalowalny i łatwo dostosowuje do danej firmy.

Dodatkowo system TRIVA ERP natywnie wspiera moduły BI i Workflow, co przekłada się na usprawnienie i usystematyzowanie codziennych procesów Klientów. Funkcjonalności te mogą zostać wykorzystane w każdym Kokpicie, dając swobodę działania, którą doceniają użytkownicy.

Elementy operacyjne dostarczają informacji zarządczych BI, a to umożliwia szybkie wyciąganie wniosków i dostosowywanie do dynamicznych realiów współczesnego biznesu.

Serdecznie zapraszam do odsłuchania i komentowania.
Marek Mac

Spotify: