Monika Bugaj-Jabłońska objęła stanowisko site managera polskiego oddziału RamBase, producenta oprogramowania ERP. Menedżerka od ponad 17 lat związana jest z Grupą Hatteland, do której należy RamBase.

Kierując RamBase w Polsce, Monika Bugaj-Jabłońska odpowiada za całokształt działań biznesowych firmy nadzorując prace zespołów rozwoju biznesu i sprzedaży, marketingu oraz obsługi klientów. Jest również odpowiedzialna za rozbudowę zespołu w Polsce, którego człon programistyczny ściśle współpracuje ze swoimi odpowiednikami w centrali firmy w Norwegii.

„Z ogromną satysfakcją dołączyłam do RamBase. Mając do dyspozycji tak kompetentny zespół specjalistów, jestem przekonana, że wspólnie zdołamy znacząco wzmocnić rozpoznawalność RamBase w Polsce. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które realnie wspierają przedsiębiorstwa w ich codziennej działalności, zapewniając im narzędzia niezbędne do skutecznego zarządzania w erze cyfrowej transformacji.” – mówi Monika Bugaj-Jabłońska.

Monika Bugaj-Jabłońska rozpoczęła swoją karierę w dynamicznie rozwijających się sektorach, gdzie pełniła kluczowe role zarządcze. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje szereg funkcji, od zarządzania logistyką po strategiczne planowanie. Pracowała wiele lat jako użytkownik RamBase, dlatego łatwo jest jej zrozumieć potrzeby klientów.

Nowa site manager RamBase Polska posiada wykształcenie ekonomiczne, które poszerza obecnie w ramach studiów MBA. Polska jest jednym z kluczowych rynków w strategii rozwoju RamBase. Pod kierownictwem Moniki Bugaj-Jabłońskiej firma ma umocnić swoją pozycję w Polsce i zbudować szeroką rozpoznawalność swojego systemu ERP.