Monitor ERP zwyciężył w dwóch kategoriach plebiscytu Production Awards Polska, zyskując miano Najlepszego System ERP oraz Zielonego Rozwiązania dla Produkcji!

Production Awards to zarówno konkurs, jak i plebiscyt organizowany przez jeden z najbardziej rozpoznawalnych magazynów branżowych w Polsce – Production Manager Magazine. Monitor został nominowany w dwóch kategoriach: Najlepszy System ERP (jako Monitor ERP System) oraz Zielone Rozwiązania dla Produkcji (jako Sustainability by Monitor) i w obu zwyciężył! Na ostateczny wynik w kategorii Najlepszy System ERP złożyły się wyniki z otwartego głosowania, ankiet badających poziom satysfakcji klientów oraz opinie niezależnego jury. Z kolei o sukcesie w kategorii Zielonych Rozwiązań dla Produkcji zadecydowały wyłącznie rezultaty ankiet satysfakcji i werdykt jurorów.

„Monitor ERP został laureatem w kategorii Zielone Rozwiązania dla Produkcji, co potwierdza ich zaangażowanie w ekologiczne praktyki w sektorze produkcyjnym. Firma została również wyróżniona w kategorii Systemy ERP, co świadczy o wyjątkowym podejściu do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa” – podsumowują organizatorzy.

Zasięg medialny konkursu przekroczył 100 000 widzów w kanałach wewnętrznych magazynu, oraz 60 000 w zewnętrznych, a finałowa gala wręczenia nagród zgromadziła ponad 200 przedsiębiorców.

To sukces, który zawdzięczamy 50 latom rozwoju systemu, wkładowi ponad 500 pracowników, 5.500 firm z którymi współpracujemy oraz w szczególności – zaangażowaniu polskiego zespołu Monitora.

Maciej Swienton

CEO, Monitor Poland

Obie te nagrody są ukoronowaniem wieloletnich starań Monitora celem tworzenia, doskonalenia i dostarczania systemu optymalnego dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz zaangażowania w zieloną, zrównoważoną produkcję.

Monitor ERP został opracowany dzięki pełnemu zaangażowaniu, aby pomóc firmom produkcyjnym w osiągnięciu większego potencjału. Wiemy, że wszystkie firmy są wyjątkowe, ale istnieje wiele wspólnych wyzwań i sposobów pracy, a nasz standardowy system zapewnia kontrolę nad wszystkim – od wymagań materiałowych po fakturowanie. Jego unikalna funkcja Zrównoważonego Rozwoju – Sustainabilty by Monitor pomaga firmom mierzyć ich wpływ na środowisko, oceniać go i podejmować strategiczne oraz proaktywne działania w celu zmniejszenia emisji i zużycia zasobów. Umożliwia również sprostanie europejskim dyrektywom CSRD oraz standardom raportowania ESRS, które obowiązywać będą firmy produkcyjne już od 2026 roku.