Jak zorganizować logistykę w e-Commerce, aby z szybkości i jakości dostaw uczynić przewagę? Czy w obszarze obsługi i wysyłki zamówień e-sklepy mogą tworzyć wartość dodaną dla klienta? Doświadczeni eksperci i praktycy e-handlu odpowiadają twierdząco na oba postawione wyżej pytania. Zwracają przy tym uwagę, że logistyka to jeden z najtrudniejszych do uporządkowania obszarów biznesowych w e-Commerce. Potencjał i złożoność tego zagadnienia wymaga szerszego omówienia. Tak powstała publikacja „Logistyka w e-Commerce”.

 

Krok po kroku do optymalnego modelu

Wiele modeli logistycznych do wyboru, skomplikowane i złożone rozwiązania IT, niezliczone metody dostaw i wszechobecne integracje – organizacja logistyki w e-Commerce to bardzo złożone zagadnienie. W publikacji „Logistyka w e-Commerce” wszystkie te zagadnienia zostały rozłożone na czynniki pierwsze. Eksperci z poszczególnych obszarów zadbali o to, aby porady i inspiracje były przekrojowe i kompleksowe. Dzięki temu, treść publikacji będzie wartościowa dla e-sklepów na różnych etapach rozwoju i o zróżnicowanej skali działania. 

 

Ekspercka wiedza w praktycznej formie

 

„Logistyka w e-Commerce” to zbiór treści eksperckich, których autorzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w e-Commerce. O obszarach, kluczowych dla efektywnej organizacji logistyki w e-Commerce opowiedzieli:

  • Krzysztof Wieczorek, Business Project Manager w Astra S.A.,
  • Kamila Kowalska, Dyrektor Handlowy w Sendit S.A.,
  • Damian Kołata, E-Commerce Operations Director,
  • Artur Olejniczak, ekspert TSL,
  • Adam Sobolewski, Supply Chain & Operations Manager
  • Marek Kich, CEO w X-Coding IT Studio
  • Jakub Czyżkowski, Partner Zarządzający w Sente,

 

 

Publikacja skierowana jest do osób zarządzających logistyką w e-Commerce, właścicieli e-sklepów i wszystkich, szukających praktycznych porad i inspiracji na temat tego, jak zorganizować logistykę w e-Commerce.

 

Materiał do pobrania tutaj: https://bit.ly/30hAsVe

 

 

 

Wizytówka firmy                                                                                                                                                                      Strona firmy