W najnowszym odcinku podcastu naszym gościem był Łukasz Zięba, Wiceprezes firmy GECOS. Jako ekspert z krwi i kości w dziedzinie systemów ERP, Łukasz posiada bogate doświadczenie w wdrażaniu i konsultowaniu systemów dla wielu firm.

Podczas rozmowy, Łukasz przybliży nam aktualny stan prac nad wdrożeniem KSEF, omawiając realność terminu jego wdrożenia oraz konsekwencje dla różnych branż. Zastanawiamy się m.in. kto najbardziej skorzysta na KSEF, a dla kogo będzie to jedynie drobna zmiana. Czy KSEF wpłynie tylko na obszar księgowości, czy może również na inne obszary biznesowe w firmie? Jakie są kluczowe kroki, które firmy powinny podjąć, aby być w pełni przygotowane na KSEF? Oprócz tego, Łukasz podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat roli firm wdrażających systemy informatyczne w kontekście takich zmian. Czy ich rola jest czysto edukacyjna, czy też firmy mogą liczyć na aktywną pomoc w interpretacji nowych przepisów?

Poruszając temat współpracy z klientami, Łukasz opowie o najczęstszych pytaniach i obawach firm w kontekście wdrożenia KSEF. Jakie są najważniejsze tematy, które są jeszcze niejasne i które warto aktualizować z partnerem odpowiedzialnym za utrzymanie systemów informatycznych?

Niezależnie od stanowiska i funkcji, jakie pełnisz – wiedza i doświadczenie Łukasza w tej dziedzinie sprawiają, że jest to odcinek pełen praktycznych porad i wskazówek, które z pewnością Ci się przydadzą!

Zachęcamy do odsłuchania i czerpania z darmowej wiedzy, którą ponownie dla Was przygotowaliśmy!