IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłasza rozpoczęcie rejestracji na konferencję IFS Connect. Tegoroczna edycja zgromadzi firmy z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas IFS Connect 2023, firma zaprezentuje najnowsze trendy i osiągnięcia w branży aplikacji biznesowych. Konferencja odbędzie się w dniach 30 i 31 maja w Krakowie oraz z pewnością będzie jednym z najważniejszych wydarzeń IT i biznesu w regionie. W spotkaniu wezmą udział znakomici prelegenci i eksperci, a także klienci firmy IFS, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z IFS Cloud, opowiedzą o przewagach produktu i tym jak adresuje potrzeby biznesowe. Tematem konferencji będzie również rola narzędzi technologicznych i sztucznej inteligencji w napędzaniu transformacji biznesowej. Hasłem przewodnim wydarzenia jest doświadczenie przyszłości.

Cieszymy się, że już dziś możemy zaprosić Państwa na IFS Connect. Jest to dla mnie szczególna edycja, gdyż tym razem będziemy gościć naszych Klientów nie tylko z Polski, ale również Europy Środkowo-Wschodniej. Konferencja stanowi doskonałą okazję dla naszych aktualnych i przyszłych klientów oraz partnerów do wzajemnego nawiązywania kontaktów, dzielenia się doświadczeniami i pozyskania najświeższej wiedzy od ekspertów IFS.

Marek Głazowski

Prezes, IFS Poland & EE

Nie możemy doczekać się prezentacji innowacji w ramach IFS Cloud oraz sztucznej inteligencji. Wierzymy, że te technologie mogą zmienić sposób działania firm i chcemy pokazać naszym klientom i partnerom, w jaki sposób mogą z nich skorzystać.

Tomasz Piechota

Dyrektor Pionu Partnerskiego i Marketingu, IFS Poland & EE

Rejestacja na konferencję jest już otwarta, a zainteresowane firmy mogą rejestrować się na dedykowanej stronie internetowej. To okazja, której nie może przegapić każdy, kto interesuje się najnowszymi trendami i postępami w cyfrowej transformacji biznesu.