Zobacz, jak o pracy z Wapro online mówi Joanna Reszka z Kancelarii Doradztwa Podatkowego, która obsługuje 200 stałych klientów i już od prawie 30 lat doradza firmom w zakresie obsługi spraw kadrowych, prowadzenia księgowości, doradztwa podatkowego i zeznań podatkowych.

6 powodów, dla których warto wybrać Wapro ERP dla Biur Rachunkowych

Bogata funkcjonalność

Programy Wapro ERP dla Biur Rachunkowych, oprócz wszystkich podstawowych modułów wspierających pracę księgowych, wyposażone są w rozbudowane funkcje i mechanizmy, które automatyzują codzienne operacje. Zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy.

Stabilny dostawca

Wybierając Wapro ERP nie musisz się martwić, że system przestanie być wspierany i rozwijany. Asseco Business Solutions to sprawdzony dostawca, który z powodzeniem działa na rynku IT od ponad 30 lat. Kilka tysięcy Biur Rachunkowych i Doradztwa Podatkowego wybrało oprogramowanie Wapro.

Aktualizacje zawsze na czas

Nasi eksperci stale śledzą zmiany w przepisach prawa i na bieżąco dostosowują nasze programy do aktualnych rozporządzeń tj. KSeF, PPK, JPK, Polski Ład itp. Umożliwia zgodne z przepisami raportowanie, dzięki wbudowanemu modułowi e- Sprawozdań.

Przyjazny interfejs

Wsłuchujemy się w głosy doświadczonych użytkowników i razem z nimi dbamy o to, aby praca z systemem była nie tylko efektywna, ale również wygodna i przyjemna.

Rozwój bez ograniczeń

Z Wapro Online masz możliwość elastycznego zarządzania liczbą stanowisk, a w cenie abonamentu jest najbardziej rozbudowany wariant programu. Natomiast w przypadku rozwoju firmy i wzrostu potrzeb istnieje możliwość łatwego przejścia z KPIR dla Biur Rachunkowych (Wapro Kaper) na system do pełnej księgowości (Wapro Fakir). Program pozwala na rozbudowę istniejących i tworzenie własnych automatów, aby jak najlepiej dostosować program do potrzeb firmy.

Bezpieczeństwo i backupy

Decydując się na wersję Online zyskujesz dostęp do codziennych backupów oraz gwarancję bezpieczeństwa zapewnionego przez naszych specjalistów, którzy na bieżąco dbają o ochronę serwerów przechowujących bazy danych.

 

Więcej opisów wdrożeń z Biur Rachunkowych znajdziesz tu: https://wapro.pl/referencje/?_sfm_ref_branza=biuro%20rachunkowe,%20prawne

Dowiedź się więcej: https://wapro.pl/erp-dla-biur-rachunkowych/